Gdzie wyjechać na ferie zimowe?

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Gdzie wyjechać na ferie zimowe?

Postautor: Paweł » 25 sty 2013, 13:05

W przyszlym tygodniu zaczynają się w moim mieście ferie zimowe. Myślę, żeby wyjechać z synem na kilka dni gdzieś w Polskę... tylko nie mam koncepcji, dokąd. To byłby wyjazd "last minute" więc ie liczę na to, że znajdę jakieś fajne miejsce z świetnym noclegiem. Chodzi mi raczej o fajny wypad... żeby nie siedzieć bezczynnie w domu
Paweł

Re: Gdzie wyjechać na ferie zimowe?

Postautor: klaudijos » 30 sty 2013, 18:51

Skoro tak to proponuję sobie zrobić mały "eurotrip" po Polsce, jaki kierunek? Wypoczynek nad morzem czy w górach? Ja korzystam przy planowaniu takich rzeczy z portalu e-wczasy jest duża baza noclegowa plus o pinie o obiektach, więc wszystko jest w jednym miejscu, dzięki czemu można szybciej planować wyjazdy.
klaudijos

Postautor: Tojka » 12 lip 2013, 12:07

Ja jadę z Almaturem na obóz taneczny do Poronina, pod koniec ferii i dlatego nie mogę się doczekać. Zajęcia odbywają się z tancerzami z grupy Fair Play Crew :D Wyyyyypas ^^
Tojka

Postautor: Basia » 24 wrz 2013, 7:54

My z dzieciaki jedziemy w tym roku do Murzasichle, dzieciaki same zadecydowały, że właśnie tam. W tamtą zimę byliśmy na obozie narciarskim w Zakopanem i bardzo fajnie spędziliśmy ten czas. Nie był to drogi wyjazd, a bardzo udany, więc trzeba powtórzyć. Wszystko zostało zorganizowane przez świetną ekipę, na stronie możecie poczytać szerzej o tym: http://www.naferie.pl Zapisujcie się, bo możecie spędzić aktywnie cudowne chwile z rodzinie.
Basia

Postautor: fourtyfour » 27 wrz 2013, 8:48

Bliżej nam do morza niż w góry, więc postanowiliśmy wyjechać właśnie nad M. Bałtyckie. Znaleźliśmy nocleg na
Kod: Zaznacz cały
przymorzu.pl
w Gdańsku. :D Mogloby sie wydawać że nad morzem nie ma co robic podczas zimy, a my własnie spedzalismy aktywnie czas - basen, osrodek rekreacyjny, muzea, warsztaty itd.
fourtyfour

Postautor: sola » 23 paź 2013, 12:11

A ja polecam Kaszuby i Morze Bałtyckie:
http://www.e-kaszuby.pl
Fajnie też jest np. w Szymbarku jest tam zarówno stok narciarski, organizowane sa także kuligi.
sola

Postautor: moonia » 12 lis 2013, 2:45

polecam wyjazd w słowackie tatry, mają tam świetne warunki narciarskie, a jak ktoś nie lubi jeździć to zawsze można się zrelaksować na basenach termalnych, fajne oferty wyjazdowe oferuję biuro turystyczne FamilyTour http://familytour.pl/slowacja-termalne-wody-s-189.html?PHPSESSID=fa3994d7bf016af57b70726ed5c4db85
moonia

Postautor: maszulka » 19 gru 2013, 8:45

Na ferie zimowe najczęściej jeżdżę z rodziną nad morze albo w góry:) to zależy akurat gdzie zamierzamy wybrać się na wakacje, bo jeżeli decydujemy się pojechać nad morze (darmowy nocleg, bo rodzinka tam mieszka :D), to na ferie wtedy w góry i tak na odwrót. Zazwyczaj jeździmy w już znane nam miejsca, aczkolwiek chętnie zwiedzamy okolice. Zawsze jeździmy w dużym gronie, dlatego też wynajmujemy busa http://www.ekobus.pl/ aby nie tłuc się kilkoma samochodami. I tak, jeżeli jedzie się w dobrym towarzystwie, to obojętnie gdzie się pojedzie, to jest fajnie:)
maszulka

Postautor: mila22 » 15 sty 2014, 20:07

Na ferie na pewno zagranica tam gdzie jest cieplutko:) jak stać kogoś na taki drogi wypoczynek. A ja uwielbiam Zakopane :) super zimą oby ferie były udane:D
mila22

Postautor: tomerek » 28 sty 2014, 17:25

W tym roku raczej odradzałabym wyjazd w nasze góry - niestety ale pogoda nie nastraja zachęcająco na taki wyjazd.
Dlatego też radzę rozważyć wyjazd nad nasze polskie morze ;) Nad morze również może być fajnie o tej porze roku i nie przekonacie się o tym dopóki nie zdecydujecie się na właśnie taki wyjazd ;)
Ja właśnie wróciłem ze Świnoujścia - wybraliśmy się tam z grupką dobrych znajomych na krótki, czterodniowy wyjazd. Muszę przyznać, że morze zimą wygląda niesamowicie. Zwiedziliśmy praktycznie wszystkie okoliczne miejscowości, przyjemnie się zwiedzało, nawet przyjemniej niż latem ponieważ nie było takich tłumów turystów.
Wyjazd nie kosztował nas dużo, koszta rozłożyły się ponieważ wynajęliśmy osobne mieszkanie - znacznie korzystniejsze rozwiązanie niż hotel, zwłaszcza przy paczce osób ;)
Mieszkanie udało nam się świetne - nawet nie sądziłem, że będzie miało tak wysoki standard. Polecam sobie obejrzeć zdjęcia tutaj: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/trzy-korony-korona-jagiellonow/67_529 - 2 pokoje, w 4 osoby lekko się mieściliśmy. Wszystko wyposażone bardzo wygodnie, ładnie, dość nowocześnie. Kamień na ścianie w salonie - chyba sam sobie taki zrobię w mieszkaniu.
Ważne było również to, że można było skorzystać z bezpłatnego internetu co wcale nie jest takie popularne w wynajmowanych mieszkaniach.
Mi trochę przeszkadzało to, że mieszkanie znajdowało się na wysokim 3 piętrze. Na co dzień mieszkam na parterze ;)
Jednak uważam, że warto i zamierzamy ponownie je wynająć - jeszcze zastanawiamy się czy na weekend majowy czy na wakacje.
tomerek

Następna