Gdzie wyjechać na ferie zimowe?

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Gdzie wyjechać na ferie zimowe?

Postautor: Elena » 30 gru 2016, 21:12

My jedziemy na ferie do Białki Tatrzańskiej z dziećmi :) Mamy już apartament zarezerwowany na bookaparcie i to całkiem blisko wyciągu, będziemy szaleć na stokach :)
Elena

Postautor: marinamarina » 07 sty 2017, 13:53

My jedziemy nad morze, czyste powietrze najzdrowsze dla dzieci o największej zawartości jodu w tym okresie. Polecam Apartament Kankan w Gdańsku, przy plaży, parku i ogromnym placu zabaw dla dzieci, no i wygodny dojazd na starówkę :) Wyszukaj sobie w googlu. Mili właściciele, super lokalizacja.
marinamarina

Postautor: Turysta » 12 sty 2017, 7:41

Jeżeli chodzi o ferie to polecam przede wszystkim Karpacz. Według mnie najlepsza miejscowość na zimowisko.
Szczególnie właśnie takiej zimy jak mamy obecnie, gdzie śnieg będzie dopisywał raczej. Polecam tamtejsze stoki, są naprawdę bardzo dobrej jakości.
Jeżeli chodzi o nocleg to ja zatrzymywałem się Pensjonacie Daglezja (strona: daglezja.com). Warto skorzystać, bo to naprawdę bardzo dobra jakość
w przyzwoitej cenie. Świetne miejsce na pobyt rodzin z dziećmi.
Turysta

Postautor: Look » 12 sty 2017, 12:07

Teraz pora jest wręcz idealna na narty, więc myślę, że to właśnie w góry warto się udać. Polska pod tym względem do zaoferowania ma całkiem sporo, więc warto jest wziąć pod uwagę południowe rejony naszego kraju. :)
Trening czyni mistrza!
Awatar użytkownika
Look

Postautor: cozmo » 12 sty 2017, 19:10

Fajna oferta na ferie nad morzem w Primavera Jastrzębia Góra jest tutaj - primaveraspa.pl/cennik-pakiety/zimowe-ferie-nad-morzem. My ją właśnie rozważamy:) :twisted: Dobra cena, dużo atrakcji, dzieci z głowy - czego chcieć więcej?
cozmo

Postautor: alicja_2040 » 15 sty 2017, 18:41

polecam na wyjazd w górach 40 zł od osoby czysto i miło facebook.com/dom.gontyna/?fref=ts :D
alicja_2040

Postautor: pavlo » 16 sty 2017, 8:23

Pierwszy raz organizowałam szkolenie firmowe w Górach świętokrzyskich i wybór padł na Hotel Przedwiośnie, bo pod adresem hotelprzedwiosnie.pl znalazłam ciekawą ofertę. Rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. Myślę, że jeszcze niejednokrotnie wlanie tam zabiorę pracowników na szkolenie!
pavlo

Postautor: Paulina889 » 19 sty 2017, 10:59

Myśleliście o wyjeździe gdzieś poza Polskę? Byłam już we wszystkich ośrodkach narciarskich w Polsce i w ubiegłym roku zdecydowałam się wyjechać do Włoch. Jeśli poszuka się odpowiednio wcześniej, można znaleźc naprawdę tanie i atrakcyjne oferty. Jeśli jeździ się z dziećmi dostaje się sporo zniżek i ceny skipassów sa niższe. Ja szukałam ofert na stronie volare . Ustal sobie wcześniej budżet, jaki chcesz wydać na wyjazd i poszukaj interesujących Cię noclegów. We Włoszech byłam w Livigno i polecam ten region. Jest dostosowany do turystów i jest tam snieg przez cały rok. Dodatkowo świeci tam ciągle słońce więc efekt jest wspaniały. Dużo stoków więc bez względu na to jak jeździsz na nartach znajdziesz coś dla siebie
Paulina889

Postautor: rejon » 24 sty 2017, 11:23

Oj tam pogoda.. Ferie to ferie. Powinny być spędzone w zimowym klimacie :D Ja polecam jak najbardziej góry i Zakopane :D
http://www.ekoplast-krakow.pl okna z krakowa
rejon

Postautor: Darias » 01 lut 2017, 16:43

My jedziemy do Białki Tatrzańskiej, udało nam się z miejscówką bo dom wczasowy Stokrotka nie dość, że w samym środku miasta to jeszcze blisko do basenów geotermalnych. Do tego mają swoją saunę a ja jestem fanką tego przybytku :)
Darias

PoprzedniaNastępna