Morskie SPA na wakacje

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Morskie SPA na wakacje

Postautor: Shadow_1 » 20 kwie 2016, 17:12

Witam chciałbym się wybrać z rodziną do spa. I tak szukam i szukam w internecie... znalazłem jedno które pasuje mi. Spa unitral w Mielnie. Pytanie czy ktoś może wystawić rzetelną opinię? Albo jakieś miejsce na poziomie? ktoś ? co?
Shadow_1

Re: Morskie SPA na wakacje

Postautor: Katka » 26 kwie 2016, 11:04

Ja akurat jeżdżę do Świnoujścia i je mogę Ci z czystym sumieniem rekomendować, zatrzymuję się w Hotely Villa Herkules, bardzo fajne stylowe miejsce, do tego mają też fizjoterapię i grotę solną więc można się fajnie zregenerować
Katka

Postautor: Redball » 26 kwie 2016, 20:40

Mielno to kurort, więc może być dużo ludzi.
Lecz jeśli Ci to nie przeszkadza to ośrodek jest na poziomie tych najlepszy. Na miejscu masz wszystko, dosłownie wszystko. Jeśli byś się uprał to nie musisz opuszczać Unitrala przez cały okres wakacji. Tylko jaki to sens być nad morzem i nie okąpać się, czy nie poleżeć na plaży ?
Redball

Postautor: Arletta » 27 kwie 2016, 18:59

Jeżeli szukasz czegoś na poziomie to dla mnie tylko http://www.hotel-lubicz.pl/ w Ustce wchodzi w grę, miejsce bardzo eleganckie, ze świetną obsługą, wyszukanym menu no i przede wszystkim rewelacyjnym spa, ja tam jeżdżę nieprzerwanie na wszystkie urlopy i nie zamierzam zamieniać ich na nic innego, co wiecej mój mąż też zawsze znajdzie coś dla siebie więc spokojnie osoby obu płci dobrze się tam czują i odpoczywają
Arletta

Postautor: Zośka » 12 maja 2016, 17:24

W unitralu byłam dwa razy. Ich wachlarz usług Spa jest ogromny (i głównie dlatego tam jeżdżę). Świetna lokalizacja. Po tygodniu żal jest opuszczać hotel. Cóż mogę powiedzieć. Jedź! :)
Zośka

Postautor: Iza » 16 maja 2016, 10:06

Ja jeżdżę do hotelu Maxymilian w Kołobrzegu- to piękna i urokliwa miejscowość, jak i sam hotel wraz z jego otoczeniem.Blisko do plaży, promenady, zielono i zacisznie. W hotelu jest spa, pyszne jedzenie, atrakcje dla dzieci i dorosłych.
Iza

Postautor: Joker23 » 26 maja 2016, 16:07

Uważam, że to całkiem dobra opcja. Szczególnie, że mają wiele atrakcji, zarówno Ty i rodzina nie będziecie się nudzić. Zobacz na ich promocje, może uda Ci się taniej załatwić wyjazd
Joker23

Postautor: harmony » 01 cze 2016, 16:07

za każdym razem kiedy jeździmy z rodziną nad polskie morze zatrzymujemy sie po drodze w Ciechocinku w hotelu http://www.abidar.pl/. Jest to taka rozgrzewka przed tygodniem opalania się a zaraz cudowny relaks w tamtejszym SPA! Szczególnie ważne dla nas jest, iż dojazd jest bardzo prosty(niecałe 3 km od zjazdu z autostrady) a położenie w samym centrum Ciechocinka. Hotel świeżo po remoncie a cena niewielka
harmony

Postautor: elkaKa » 23 cze 2016, 11:18

dla mnie jeżeli chodzi o nadmorskie spa to ukochany jest http://www.hotel-lubicz.pl/ więc planuję wakacje zawsze z dużym wyprzedzeniem żeby na 100% załapać się do nich na wolne noclegi, sama przyznam nie przepadam za plażowaniem więc Lubicz jest dla mojej rodzinki idealny bo mąż z dzieciakami urzęduje na plaży a ja w tym czasie mogę powylegiwać się na zabiegach w spa
elkaKa

Postautor: buma1213 » 24 cze 2016, 11:19

Słyszałam o bardzo fajnym SPA w miejscowości Gąski nad morzem w ośrodku rekreacyjnym "Aga". Osobiście nie miałam okazji jeszcze tam być ale patrząc po ofercie http://www.osrodek-aga.pl/ pewnie w przyszłym roku wyciągnę męża i tam pojedziemy. 20 metrów do plaży i taka cena, wręcz musimy tam być! Mamy rok na zdecydowanie się czy wybierzemy te śliczne domki czy jednak budynek hotelowy hmn :)
buma1213

Następna