Morskie SPA na wakacje

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Morskie SPA na wakacje

Postautor: angella7 » 03 lut 2017, 12:17

uwielbiam jeździć do spa, tym bardziej w jakieś malownicze miejsca i okolice :) Na przykład bardzo lubię spa Unitral w Mielnie. Mają rewelacyjne termy w klimacie morza martwego, świetna sprawa :D
angella7

Postautor: olalola » 24 lut 2017, 16:48

Z tych nadmorskich spa, to ja zdecydowanie najbardziej lubię to, które mają w Grand Lubiczu w Ustce. Spa jest nowoczesne, bardzo przyjazne dla klienta, no i zabiegi mają ekstra. Ja najbardziej lubię zabiegi pielęgnacyjne ciała, na przykład kremowy peeling pistacjowy albo ujędrnianie :) Jakby któraś z was chciała sobie przejrzeć dokładnie listę zabiegów, to wejdźcie na ich stronkę :)
olalola

Postautor: kaja656 » 13 mar 2017, 12:38

A ja podzielam zdanie angelli, Unitral w Mielnie jest super! Najbardziej z całego spa podobają mi się termy w klimacie morza martwego. No coś wspaniałego po prostu, musicie się tam wybrać :D
kaja656

Postautor: Karelka » 02 kwie 2017, 4:21

Ja nie byłam jeszcze nigdy w spa ale tak zachęcająco o tym piszecie że może się skuszę chociaż nie ukrywam, że nad morzem piasek, woda i dobra książka to jedyne czego mi trzeba
Karelka

Postautor: pokki77 » 25 maja 2017, 2:30

Mnie w tym roku nie ciągnie nad morze, bo czesto dosyc bywam :D Ale za to nigdy nie bylam na kaszubach. No i nadrabiam zaleglosci, znacie jakies dobre osrodki tam? Ja słyszałam że bardzo fajny jest ośrodek Debrzyno
pokki77

Postautor: mirka8zz » 05 paź 2017, 19:40

Byłam też w Grand Lubiczu i muszę przyznać, że tak świetnego spa to jeszcze nie widziałam :D BArdzo fajna oferta zabiegów, masaży, profesjonalny sprzęt i bardzo miła obsługa. No i sam hotel też na wysokim poziomie, także wszystko się tam fajnie zgrywa :) Na pewno jeszcze niejeden raz pojadę :)
mirka8zz

Poprzednia