wyjazd Polska Centralna

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

wyjazd Polska Centralna

Postautor: Samba » 07 cze 2016, 9:30

Hej, chce wybrać się z rodzina na weekend w czerwcu ale nie mamy za bardzo pomysłu gdzie tu by mozna jechać żeby odpoczać. Dodam że jesteśmy z Warszawy, szukamy czegoś w promieniu 200-300 km od stolicy ;)
Samba

Re: wyjazd Polska Centralna

Postautor: nanuna » 26 lip 2016, 14:38

Pałacyk Łąkomin, może troszkę więcej niż 300 km od w-wy, ale naprawde warto się tam wybrać. Przepiękne zielone tereny, jest też spa i dużo do zwiedzania w okolicy :)
nanuna

Postautor: olesia » 27 lip 2016, 15:30

jak 300 km to agroturystyka Brzezina wpisuje się idealnie! aż Ci na mapie nawet sprawdziłam z ciekawości, żeby nie polecać czegoś gdzie nie będziesz mogła pojechać, my tam wpadamy na urlop już od jakiegoś czasu i jak się szuka miejsca gdzie można szybko zregenerować siły w ciszy i spokoju to nie ma nic bardziej idealnego, przepiękne otoczenie przyrody, urokliwe jezioro i kilka domków dających pewność, że nikt w relaksie nie będzie nam przeszkadzał, do tego pogranicze Kujaw i Wielkopolski jest świetną bazą do zwiedzania a w okolicy jest cała masa punktów wartych zobaczenia
olesia

Postautor: fela0 » 01 paź 2016, 19:13

Jest takie super miejsce na podkarpaciu - ośrodek jałowce koło dębicy. Jest tam pole namiotowe i domki też, więc można wybuerać formę noclegu :D Poza tym mają bardzo fajne kąpielisko, a to wszystko w otoczeniu pięknej przyrody :)
fela0

Postautor: Dinren » 06 paź 2016, 9:16

każdy wyjazd na wypoczynek planuje sobie z bestour.pl zawsze jadę w inne miejsce bo lubię poznawać świat
Dinren

Postautor: Grażynka » 08 sty 2017, 9:09

Odwiedź PolskaLata.pl :) znajdziesz tam świetne hotele w bardzo dobrych cenach w każdym miejscu w Polsce :)
Grażynka

Postautor: FuryGirl » 17 mar 2017, 9:48

Ja słyszałam wiele dobrego na temat magicznego Parku rozrywki z motywem przewodnim iluzji - dwie znajome już były i twierdziły, że świetne miejsce, aczkolwiek lepiej wybrać się tam mając brzdąca w odpowiednim wieku :) żeby wszystko umiał już skumać, w każdym razie czekamy aż tylko słońce wyjdzie i jedziemy:) na pewno ciekawa opcja, jeśli zastanawiacie się gdzie na weekend z całą rodzinką, warto zerknąć na farmailuzji.pl/pol/zaplanuj-wizyte
Awatar użytkownika
FuryGirl

Postautor: Lim0nka » 02 kwie 2017, 4:27

Może Białystok? Może nietypowy kierunek, ale bardzo ciekawy :) Sama byłam tam w wakacje, miałam zarezerwowany na bookaparcie fajny apartament w miłym miejscu więc było bardzo przyjemnie.
Lim0nka

Postautor: rita65 » 12 kwie 2017, 11:43

Ja na wakacje to jednak wolę wyjechać sobie odpocząć na przykład nad morze :D W tym roku wykupiliśmy sobie pakiet do Unitral w Mielnie. Mają właśnie taki pakiet "Rodzinne lato w spa", bardzo fajny :)
rita65

Postautor: monna » 02 maja 2017, 19:06

Dokładnie, ja też wolę sobie odpoczywać jednak na takim wyjeździe wakacyjnym. A że nad morzem byłam juz chyba z 10 razy, to w tym roku wybieramy się z rodzinką na Kaszuby, do ośrodka Debrzyno ;)
monna

Następna