Najlepsza pizzeria Hel

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Najlepsza pizzeria Hel

Postautor: kodor » 14 wrz 2016, 10:09

Szukam fajnej miejscówki z jedzeniem na Helu, która jeszcze na pewno otwarta będzie jeszcze w ostatnich dniach września.
Wiem, że część lokali po prostu działa tylko w sezonie. Będziemy przez 4 dni, a ile czasu spędzimy na powietrzu, to zależy od pogody.
Na pewno nie nastawiamy się na morze, ale super gdyby udało się trochę poplażować ;-)
kodor

Re: Najlepsza pizzeria Hel

Postautor: gosc » 15 wrz 2016, 6:30

Na Helu masz pizzerie działające całorocznie, więc bez obaw, na bank jakąś solidną miejscówkę z jedzeniem znajdziecie.
Kwestia tylko taka ile chcecie wydać i czy na pewno to musi być pizza. Bo restauracje to raczej działają cały rok - nie twierdzę, że wszystkie, ale minimum kilka dobrych znajdziecie.
gosc

Postautor: gosc » 15 wrz 2016, 9:19

W sezonie Gusto Dominium tam działało, ale czy również po nim będą to ja nie wiem... Podejrzewam, że przy tej pogodzie wiele lokali wydłużyło zdecydowanie okres prowadzenia działalności, ale przy sieciówkach to raczej mają z góry wszystko zaplanowane, zatrudnionych pracowników itp...
gosc

Postautor: gosc » 16 wrz 2016, 9:09

Przedmówco - sprawdzałem przed chwilą. Restauracja Gusto działa od 25 czerwca do końca sierpnia.
We wrześniu już do nich nie pójdziesz - raczej wszystko wtedy pustoszeje. Nawet najstarsi górale raczej nie przewidzieli, że pogoda w Polsce będzie tak piękna ;-)
gosc

Postautor: ostek » 16 wrz 2016, 10:36

Od lat tak jest. Z końcem sierpnia zamykają wszystkie lokale sezonowe...
Nikt nie czeka na zasadzie a może będzie pogoda... gdzieś tam zjecie, ale szału na pewno nie będzie.
Z drugiej strony - skoro lokale całoroczne, to ktoś musi do nich przychodzić, co nie?
ostek

Postautor: hetra » 11 paź 2016, 18:07

W Gusto mają tą pizzę naprawdę bardzo smaczną, ale niestety tylko w sezonie działa ten lokal.
Od września mają zamknięte i tak działa zdecydowana większość lokali w miejscowościach nadmorskich.
PO prostu nie opłaca im się działać dłużej, bo nie ma ludzi...
hetra

Postautor: komando » 23 mar 2017, 12:09

gusto! byłem w zeszłym roku
komando

Postautor: bastardzik » 16 kwie 2017, 19:55

Poszukaj sobie czegoś na pizza portal. Ja raz jadłem fiero pizza (akurat nie na helu ale możę akurat będzie) i to była najlepsza pizza jaka jadłem w zyciu
bastardzik

Postautor: trombek » 24 lip 2017, 20:35

Najlepsze pizzerie zawsze znajduje na pizza portal. Jest bardzo duży wybór, mozna sobie spokojnie do domu zamówić, ogolnie bardzo czesto korzystam jak jestem na wakacjach czy cos

Ostatnio przesunięty w górę 24 lip 2017, 20:35 przez: Anonymous.
trombek