Weekend we Wrocławiu

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Weekend we Wrocławiu

Postautor: maron » 25 sty 2017, 10:05

Weekend we wrocku to bardzo dobry pomysł :)
maron

Postautor: madzik » 19 lut 2017, 23:08

Wrocław jest naprawdę super, my też rezerwowaliśmy noclegi na bookaparcie ;)
madzik

Postautor: Aneta_maZ » 26 lut 2017, 22:16

Ja pamiętam Wrocław jeszcze z czasów studenckich, przez te kilka lat duzo rzeczy sie zmieniło. Ale restaruacje nadal wg mnie najlepsze w Polsce :D Tylko rozrywki inne niż kiedyś. Wszystko co było do zwiedzania we Wrocławiu to już widziałam, z nowości córka pokazała mi afrykanarium (piękne) i lasery Zona 71, gdzie nawet poleciłam szefowi żeby nas zabrał na integracje, mam nadzieje, że sie uda, bo miejsce świetne i dobra zabawa. Zawsze z sentymentem wracam do Wrocka :P
Aneta_maZ

Postautor: Lizza » 19 mar 2017, 16:43

[quote="madzik"]Wrocław jest naprawdę super, my też rezerwowaliśmy noclegi na bookaparcie ;)[/quote]

Ja kiedyś na blogu Bookapartu znalazłam świetny apartament we Wrocławiu na romantyczny weekend i byłam nim zachwycona :)
Lizza

Postautor: Beciakk » 16 kwie 2017, 14:25

[quote="Aneta_maZ"]Ja pamiętam Wrocław jeszcze z czasów studenckich, przez te kilka lat duzo rzeczy sie zmieniło. Ale restaruacje nadal wg mnie najlepsze w Polsce :D Tylko rozrywki inne niż kiedyś. Wszystko co było do zwiedzania we Wrocławiu to już widziałam, z nowości córka pokazała mi afrykanarium (piękne) i lasery Zona 71, gdzie nawet poleciłam szefowi żeby nas zabrał na integracje, mam nadzieje, że sie uda, bo miejsce świetne i dobra zabawa. Zawsze z sentymentem wracam do Wrocka :P[/quote]

Też tam byłam. U mnie w pracy raczej nikt na integracje by nas tam nie zabrał, ale byłam z dziecmi. Sama niestety nie grałam, ale jak widziałam jak maluchy się bawią to sama nabrałam chęci. Ale to bardzo fajne miejsce na zorganizowanie np. urodzin dziecku ;)
Beciakk

Postautor: ssssd » 09 maja 2017, 12:15

A ja wolę spędzić weekend w Lublinie! Ktoś ma pomysły na fajne hotele?
ssssd

Postautor: as777 » 25 maja 2017, 2:25

słuchaj według mnie to hotel Forum w Lublinie! Piękny położony w samym centrum wszędzie blisko i na stare miasto i w ogóle :) ma też przepyszną kuchnię
as777

Postautor: eva » 25 cze 2017, 17:34

[quote="Lizza"][quote="madzik"]Wrocław jest naprawdę super, my też rezerwowaliśmy noclegi na bookaparcie ;)[/quote]

Ja kiedyś na blogu Bookapartu znalazłam świetny apartament we Wrocławiu na romantyczny weekend i byłam nim zachwycona :)[/quote]

Który to apartament? Bo widzę, że na Bookaparcie mają ich sporo.
eva

Postautor: eDom » 03 lip 2017, 18:36

Weekend we Wrocławiu to za mało żeby zobaczyć wszystkie godne uwagi miejsca, warto zatrzymać sie tam na dłużej a komfortowe noclegi na każdą kieszeń łatwo znaleźć dzięki naszej wyszukiwarce domów i apartamentów wakacyjnych
eDom

Postautor: elizaa2 » 06 sie 2017, 3:55

My stricte we Wrocławiu nie nocowaliśmy, ale też był to punkt naszej wycieczki po dolnym śląsku :) A nocowaliśmy w Apartamencie Kudowa-Zdrój na ul. 1 maja. Bardzo fajne, urokliwe miasteczko, i w ogóle samo miejsce jest fajnie zlokalizowane, świetna baza wypadowa na wędrówki w góry :)
elizaa2

PoprzedniaNastępna