Weekend we Wrocławiu

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Weekend we Wrocławiu

Postautor: jonasz » 21 lis 2016, 13:14

Zabrałem moją żonę na weekend do Wrocławia. Było bardzo miło, sympatycznie... Byliśmy na starym mieście pozwiedzać. Widzieliśmy też ostrów tumski oraz wyspę słodową. Poszliśmy do restauracji coś zjeść (Greco się nazywała)- bardzo dobre jedzenie. Wieczorem pochodziliśmy po klubach. Moja żona była zachwycona. Następne zwiedzanie planujemy gdzieś za granią. Jakie miasta Polecacie?
jonasz

Re: Weekend we Wrocławiu

Postautor: Adam89 » 21 lis 2016, 13:39

Ja polecam wyskoczyć do Pragi może :D
A jeśli chodzi o Wrocław to też kilka razy byłem. Chyba nawet jadłem w tym Greco ;)
Adam89

Postautor: hubi » 21 lis 2016, 14:04

Pamiętam, ja jak jeździłem do dziewczyny, która była na jakiejś tam wymianie z pracy i mieszkała przez trzy miechy we Wrocławiu, to w sevi kebab szamałem :D
Ale muszę przyznać, że jak na kebaba to jeden z lepszych które jadłem
hubi

Postautor: AnnaKrawczyk » 05 gru 2016, 9:01

[quote="hubi"]Pamiętam, ja jak jeździłem do dziewczyny, która była na jakiejś tam wymianie z pracy i mieszkała przez trzy miechy we Wrocławiu, to w sevi kebab szamałem :D
Ale muszę przyznać, że jak na kebaba to jeden z lepszych które jadłem[/quote]

Ja również bardzo często wpadam na kebaba po drodze do domu :)
AnnaKrawczyk

Postautor: Krzysztof Wrona » 05 gru 2016, 11:48

Ja wychodzę z założenia, że dobrze jest zjeść choć raz w tygodniu, dobry obiad w eleganckiej restauracji. Dlatego zabieram, żonę i zazwyczaj w czwartek lub piątek po pracy wychodzimy gdzieś wspólnie.
W zeszłym tygodniu byliśmy własnie w Greco na rynku. Polecam restaurację: zjedliśmy smacznie, a obsługa była bardzo miła.
Krzysztof Wrona

Postautor: Adam89 » 07 gru 2016, 15:12

W Greco jest fajnie, ale ja chodzę tam przy placu grunwaldzkim :)
Adam89

Postautor: Kurek>W. » 12 gru 2016, 10:34

[quote="Adam89"]W Greco jest fajnie, ale ja chodzę tam przy placu grunwaldzkim :)[/quote]

Ja również czasem przychodzę do "grunwaldzkiego" Greco coś wszamać
Kurek>W.

Postautor: matt » 30 gru 2016, 21:17

my ostatnio wyskoczyliśmy do Wrocławia, zarezerwowaliśmy sobie fajny apartament przez bookapart i zwiedzaliśmy ;) do Greco też trafiliśmy ;)
matt

Postautor: marcellla » 18 sty 2017, 10:52

Wrocław jest naprawdę cudownym miastem na weekendowy wypad. Jest całkiem sporo do zobaczenia - m.in. Rynek, Ostrów Tumski, Panorama Racławicka, Ogród Botaniczny i wiele innych miejsc :) Również posiada bardzo bogate zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Bardzo polecam :)
marcellla

Postautor: keshi8 » 23 sty 2017, 10:42

A byliście już kiedyś w Pałacyku łąkomin? To jest niedaleko Gorzowa wielkopolskiego. Idealne miejsce do złapania oddechu i naładowania baterii :)
keshi8

Następna