Wakacje 2017

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Wakacje 2017

Postautor: mersi » 08 wrz 2017, 9:40

Ja jak co roku sama planowałam sobie wakacje. Dość regularnie śledzę f4f i szukam jakichś fajnych promocji, zwłaszcza lotniczych. W tym roku udało mi się kupić loty do Portugalii w niezłej cenie. Zaraz potem znalazłam i zarezerwowałam fajną kwaterę na Bookaparcie i potem zajęłam się całą resztą. A wakacje były naprawdę świetne, miło je wspominam.
mersi

Postautor: Look » 13 wrz 2017, 7:29

Polska to ciekawe miejsce na spędzenie wakacji, ale teraz, gdy nadeszła jesienna pogoda, to ja wolałbym wybrać się gdzieś indziej. Bułgaria jest całkiem interesującym miejscem jeśli chodzi o wakacyjną podróż. Jest tam przyjemnie i nie brakuje wielu pięknych miejsc. Pod koniec września mam w planach wybrać się tam, razem ze znajomymi. Bilety za rozsądne pieniądze kupiliśmy już u dystrybutora EuroPodróże, a docelowym miejscem podróży ma być Sofia. Możecie polecić jakieś interesujące i warte uwagi hotele, restauracje, czy zabytki w Bułgarii? Miał ktoś okazję tam być? Dzięki z góry za odpowiedź. ;)
Trening czyni mistrza!
Awatar użytkownika
Look

Postautor: Gosiaa7 » 14 wrz 2017, 20:53

Ja się zgadzam z tym, że wakacje spędzone w naszym kraju to super opcja :) My w tym roku postawiliśmy an nasze morze, a dokładniej to byliśmy w Mielnie, w hotelu Unitral. Miejsce rewelacja, w super lokalizacji :)
Gosiaa7

Postautor: werru » 14 wrz 2017, 21:10

O, morze super sprawa, muszę kiedys odwiedzić to miejsce o którym piszesz ;) Ale w tym roku akurat byliśmy na Dolnym śląsku z mężem i też bardzo mi się tam podobało. Nocowaliśmy w świetnym miejscu, apartamenty Kudowa-Zdrój. Idealna lokalizacja, jest tam sporo do zwiedzania w okolicy, także super ;)
werru

Postautor: tyhy » 18 wrz 2017, 11:05

A ja na Śląsku byłam w palac-wisniewski.pl. Piekary Śląskie to bardzo urokliwe miejsce. Warto tam zajrzeć i pozwiedzać w około. Byliśmy z dziećmi razem fajne miejsce równiez z maluchami.
tyhy

Postautor: Mario44 » 25 wrz 2017, 21:51

a my z żoną jeszcze szukamy czegoś na końcówke roku, najlepiej jakaś egzotyka. Widziałem że w Itace, w wybarynch hotelach jest nawet 50% zniżki dla dzieciaków, co się bardzo opłaca. Dodatkowo przysługuje nam 2% zniżki bo jesteśmy uczestnikami programu lojalnościowego więc myślę że coś się znajdzie :) byle tylko żona za długo nie wybierała!
Mario44

Postautor: justst » 26 wrz 2017, 11:35

Szczerze powiedziawszy to strach teraz planować sobie coś za granica. O ile jeszcze kilka lat temu w Tunezji i w Egipcie było spokojnie to teraz nie wiem czy bym się tam wybrał. Nawet jakbym miał możliwość polecenia za darmo (zresztą zajrzałem sobie na stronę msw i odradzaja wycieczki do tych krajów, nawet do większych kurortów). Francja i Hiszpania również takie bezpieczne nie są. Nie wspominając o Uk czy Niemczech.
W Polce jest kilka fajnych kierunków takich jak;
Bieszczady
Roztocze
Sopot
Gdzie przynajmniej nie trzeba się stresować,że coś się stanie.

Szukając wycieczek proponowałbym zajrzeć sobie na bloga: szerokiej-drogi.pl - jest tutaj sporo opcji na to gdzie się wybrac.
justst

Postautor: Loca » 02 lis 2017, 9:47

mersi pisze:Ja jak co roku sama planowałam sobie wakacje. Dość regularnie śledzę f4f i szukam jakichś fajnych promocji, zwłaszcza lotniczych. W tym roku udało mi się kupić loty do Portugalii w niezłej cenie. Zaraz potem znalazłam i zarezerwowałam fajną kwaterę na Bookaparcie i potem zajęłam się całą resztą. A wakacje były naprawdę świetne, miło je wspominam.

Bardzo ciekawy pomysł, a Portugalia przepiękna.
Loca

Postautor: lexia » 22 lis 2017, 20:44

mersi pisze:Ja jak co roku sama planowałam sobie wakacje. Dość regularnie śledzę f4f i szukam jakichś fajnych promocji, zwłaszcza lotniczych. W tym roku udało mi się kupić loty do Portugalii w niezłej cenie. Zaraz potem znalazłam i zarezerwowałam fajną kwaterę na Bookaparcie i potem zajęłam się całą resztą. A wakacje były naprawdę świetne, miło je wspominam.

Bardzo fajna propozycja.

Ostatnio przesunięty w górę 22 lis 2017, 20:44 przez: Anonymous.
lexia

Poprzednia