Gdzie zrobić szkolenie z obiadem?

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Gdzie zrobić szkolenie z obiadem?

Postautor: krystynka » 23 maja 2017, 13:37

Gdzie na szkolenie z obiadem się wybrać? Grupa liczy w sumie 40 osób. Gdzie się wybrać, aby faktycznie miało to sens? . Macie jakieś pomysły? moze ktos korzystał z hotelu Forum w Lublinie?
krystynka

Re: Gdzie zrobić szkolenie z obiadem?

Postautor: elwirra444 » 24 lip 2017, 20:33

Super miejsce na takie wyjazdy jest na kaszubach, ośrodek Debrzyno. My byliśmy właśnie z firmy tam i wszystko przebiegało świetnie. Poza tym cudowne okolice :)
elwirra444

Postautor: erra » 15 paź 2017, 22:18

My mielismy takie szkolenie w Unitral w Mielnie. W ogóle jakieś firmowe eventy tam organizujemy bo hotel rewelacja :)
erra

Postautor: jack » 02 lis 2017, 4:50

Moja firma, w której pracuje zorganizowała nam we wrześniu tego roku szkolenie w południowej Polsce w hotelu Kotarz nad rzeką Brennica. Rewelacyjne miejsce na organizację tego rodzaju szkoleń, konferencji jak również na wyjazd prywatny z rodziną. Komfortowy i elegancki obiekt, w którym oprócz doskonałych warunków do różnego rodzaju szkoleń firmowych oferuje na miejscu wiele rozrywek i atrakcji takich jak: spa, basen czy sauna. Więc jak ma być z klasą, to jest to jak najbardziej doskonałe miejsce zarówno na wyjazd służbowy jak i prywatny.
jack

Postautor: lolla3 » 02 lis 2017, 22:19

Jeśli chodzi o noclegi w Ustce, to ja mam jeden sprawdzony, bardzo fajny hotel, a jest to Grand Lubicz . Naprawdę hotel pierwsza klasa, jest tam wszystko o czym człowiek może zamarzyć myśląc o udanym wypoczynku. Mają i basen, spa, świetne restauracje, jest kręgielnia, no rewelacja :) No i na takie szkolenia też spoko, bo mają super zaplecze do tego
lolla3

Postautor: kiszka » 15 lis 2017, 11:41

A może Wrocław? To takie piękne miasto i w dodatku można też zamówić super catering z Margaret! Uwielbiamy go wszyscy w pracy! A często jak mamy szkolenia to też tam zamawiamy! Świeżo i tanio!
kiszka