Wypoczynek w polskich górach

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Wypoczynek w polskich górach

Postautor: punczaku » 03 sie 2016, 9:45

A ja w tym roku pierwszy raz w swoim życiu byłem na wycieczce w górach z biurem podróży. Jestem typowym miłośnikiem górskich wycieczek i co roku jakoś było tak, że jeździliśmy ze znajomymi. Teraz się nie udało bo większość nie mogła jechać w terminie który mi odpowiadał więc stąd powód i taka decyzja. Byłem z AlfaTour w Bieszczadach na 4 dniowej wycieczce. Do tej pory wydawało mi się, że znam Bieszczady ale po ich programie zwiedzania poczułem się jak totalny amator. Bardzo dobre wrażenia i super zaplanowany każdy dzień a była to 4-dniowa wycieczka. Polecam każdemu taki sposób wypoczynku górale!! :)
punczaku

Postautor: leeloo » 25 sie 2016, 13:21

Nie wiem jak Wy, ale ja kocham polskie góry. Co roku w wakacje musze odwiedzieć małopolskę i zrelaksować się na tutejszych terenach. W tym roku mój urlop zazębia się ze świetną imprezą - Festiwalem Pannonica. Co prawda nie odbędzie się on w samych górach - bo w wiosce Barcice, skąd rozchodzi się cudowny widok na pobliskie kotliny. Nie dość, że będę mieć urlop na moich ukochanych terenach, to jeszcze pobiesiaduję i posłucham muzyki folk! Zobaczcie sobie na http://pannonica.pl jakie wystąpią zespoły i jaka zapowiada się biesiada! :)
leeloo

Postautor: lucas33 » 12 wrz 2016, 9:04

Udał mi się pobyt w Szczawnicy. Nocowaliśmy we dwoje z narzeczoną w schronisku Orlica. Super miejsce, bo to dobra baza wypadowa. Zaraz przy Dunajcu, obok droga Pienińska, generalnie wszędzie blisko, wszędzie można było dotrzeć w parę chwil. Obsługa sympatyczna i pomocna, ale nie natarczywa, a czasami są z tym problemy.
lucas33

Postautor: Dżuss » 30 wrz 2016, 9:54

Mnie np. zakopane męczy i to strasznie, w sensie wypoczynek tam i te tłumy. Znacznie bardziej wolę jego okolice np. Murzasichle - cisza i spokój. Do tego tam mamy nasz ulubiony hotel Kopieniec, na bardzo wysokim poziomie (polecam sprawdzić ich zdjęcia! - http://www.kopieniec.pl/) - no i jest i SPA< i restauracja na miejscu, i nawet taras widokowy. I kameralnie jest, co jest chyba największym plusem a nie hotel na 400 osób ;)
Dżuss

Postautor: Karotex » 30 wrz 2016, 10:25

Ja polecam moje rodzinne Karkonosze http://smarttrip.pl/karkonosze-gory-pelne-skarbow/ artykuł jest napisany przeze mnie. Sezon trwa niemal cały rok, warto wejść na Śnieżkę zimą, gdy śnieg przekracza 2 metry grubości :D
Karotex

Postautor: Dinren » 20 paź 2016, 21:22

jeżeli szukasz fajnego miejsca na wypoczynek to polecam kontakt z bestour.pl zawsze z nimi wyjeżdżam na wypoczynek
Dinren

Postautor: Pelka » 10 gru 2016, 2:31

Kopieniec w murzasichle jest rewelacyjny, zasłużone 4 gwiazdki, super kameralny klimat, czyli to, co w górach powinno być standardem a nie jest. SPA, taras widokowy, restauracja, wszystko na bardzo wysokim poziomie. Ja ich uwielbiam a tym, co ich nie znają - polecam sprawdzić

Ostatnio przesunięty w górę 10 gru 2016, 2:31 przez: Anonymous.
Pelka

Poprzednia