Wypoczynek w polskich górach

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Wypoczynek w polskich górach

Postautor: Jurek » 05 mar 2013, 13:38

Mam pytanie do wszystkich miłośników spędzania urlopu w górach. Jakie miejsca polecacie? Oczywiście nie chodzi mi o przereklamowane Zakopane, Krynicę czy Karpacz, lecz o jakieś fajne miejsce, gdzie mógłbym wypocząć. Nie muszą to być koniecznie Tatry. Mogą być równie dobrze Sudety czy Karkonosze. I tak nie będę zdobywał szczytów, tylko spacerował, oddychał innym powietrzem, odpoczywał...
Dziękuję z góry za wszelkie fajne propozycje.
Jurek

Re: Wypoczynek w polskich górach

Postautor: refreshka » 18 mar 2013, 11:16

ja byłam na przykład w Zawoi i bardzo mi się podobało, może tam się wybierz, co prawda rozwój jest spory, bo jak byłam tam wiele lat temu to trochę była dziura zabita dechami, a teraz już można mówić o małym miasteczku
refreshka

Postautor: bezedurka » 13 maja 2013, 16:41

A byłeś kiedyś w Karkonoszach? Naprawdę piękne góry z zachwycającymi widokami. Warto tam pojechać, wejść na Śnieżkę, zobaczyć liczne górskie wodospady.
Przenocować moim zdaniem warto w Szklarskiej Porębie: http://www.e-wczasy.pl/noclegi,szklarska-poreba Jest to moim zdaniem jedna z najładniejszych miejscowości w Polskich górach. Bardzo klimatyczna, z domkami w lokalnym stylu :)
bezedurka

Postautor: kristal » 13 maja 2013, 16:43

Beskidy, koło słowackiej granicy a dokładnie Muszyna, słyszałam, że piękne są Bieszczady, jednak jeszcze nie byłam
kristal

Postautor: 7tomas7 » 12 lip 2013, 17:01

Okolicy Muszyny i Krynicy. Byłem tam kiedyś i było super.
http://www.hotele.pl/
7tomas7

Postautor: Romek » 25 lip 2014, 14:06

Ja ostatnio spędziłem weekend w Bukowinie Tatrzańskiej w Willa Silene. Bardzo ładne, malownicze krajobrazy.
Romek

Postautor: Otton » 28 lip 2014, 9:03

Bardzo dobra baza noclegowa w polskich górach jest na kuppobyt.pl - mają duży wybór i dobre ceny.
Otton

Postautor: Bartma » 12 sie 2014, 10:10

Hmmm, a ja polecam wszystkim Szczawnicę. Bardzo fajne, kameralne miejsce. kameralne, ponieważ nie ma tam tylu turystów ilu w innych miejscach. Na przykład w Zakopcu czy Białce. Generalnie jest to dobra baza wypadowa, ponieważ w okolicach jest co zwiedzać. Jezioro Czorsztyńskie, zamki dookoła tego jeziora, Wracając czy jadąc na miejsce można zahaczyć o Kraków czy Wieliczkę.
Bartma

Postautor: Gala » 20 sie 2014, 13:12

W ogóle kierunek 'góry' jest jeszcze wciąż aktualny, a morze już powoli odpada, chyba że ktoś jest morsem ;) A na góry przełom sierpnia i września to nawet lepszy czas niż upalny lipiec, kiedy ciężko się chodzi w skwarze. Ja żadnego roku nie mogę sobie odpuścić w kwestii gór, w tym co prawda trochę krucho z kasą, ale pożyczyłam od providenta tysiaka i jadę do mojej ukochanej gaździny w Bukowinie ;) W ogóle aż się zdziwiłam że mają taką spoko ofertę, koszt pożyczki wyniesie mnie tylko 3 stówki. Na bilety pociągiem wydałabym więcej gdyby nie kombinacje z przesiadkami.
Gala

Postautor: benia » 28 paź 2014, 14:53

My strasznie lubimy Szklarską Porębę, niedaleko Wrocka, a mniej ludzi niż w Karpaczu
Awatar użytkownika
benia

Następna