Wypoczynek w polskich górach

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Wypoczynek w polskich górach

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 09 kwie 2016, 10:28

Warta uwagi jest Muszyna, która bardzo wypiękniała i rozkwitła w ostatnich latach. Powstały na przykład Ogrody Zmysłów, o których można poczytać tutaj: http://www.atrakcjekrynicy.pl/ogrody-zmyslow-muszyna.html Poza tym do odwiedzenia jest też muszyński zamek, zabytkowe, drewniane cerkwie, pijalnia wód mineralnych. Zdrowej aktywności służą siłownie zewnętrzne i kompleks basenów otwartych. Warto też wiedzieć o unikatowym zjawisku, które występuje w Muszynie, czyli największej w Polsce mofecie.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: jeronek » 26 kwie 2016, 13:22

Ja uwielbiam wypoczywać w Bieszczadach.Jakiś czas temu odwiedziliśmy te góry i bardzo dobrze się tam bawiliśmy. Bieszczady nie są jeszcze tak popularnym regionem turystycznym w Polsce tak wiec mozna tam naprawdę dobrze wypocząć. Bez tłumu turystów i w spokoju.

Na stronie jest dobry wpis o tym co warto jest zobaczyć w Bieszczadach
szerokiej-drogi.pl/rzuc-to-wszystko-i-wyrusz-w-bieszczady

Poczytajcie sobie.

Polecam szczególnie ustrzyki górne. Jest tam jedna karczma, która serwuje świetne dania z jelenia i dzika. Do tej pory pamiętam smak ich placka po węgiersku.
jeronek

Postautor: Basia01 » 17 maja 2016, 7:56

Jak dla mnie wypoczynek to tylko w górach, a najlepiej Polskich. Powinniści być dumni, czym natura nas obdarowała ;) Zawsze umawiamy się z cała rodzinka na termik, który kazdemu odpowiada i jedziemy! ja zabieram moją druga polowke, czyli aparat i czuje sie jak w domu :) moj ostatni zakup - http://fripers.pl/, z którego jestem bardzo dumna :) spisał sie na medal i pamiatke jest dla całej rodziny! ;)
Basia01

Postautor: Lolek » 25 maja 2016, 22:24

Tak, góry to jest to! Od lat jeździmy do Zakopanego, na Olczę - najlepsza dzielnica. A to nasza ulubiona miejscówka - www.zakopanetulipan.pl - ładnie położony hotel z dobra kuchnią :)
Lolek

Postautor: Daroo » 31 maja 2016, 9:07

Witam. Ja bardzo lubię wypoczywać w Bieszczadach. Jeśli ktoś chce ciszy i spokoju to polecam świetnie wyposażony domek Słoneczna Kraina w miejscowości Wołkowyja. Piękne widoki, niedaleko Zalew Soliński. Szczególnie polecam dla rodzin z dziećmi. Pozdrawiam
Daroo

Postautor: gość Dominika » 18 cze 2016, 18:45

Bieszczady są wymagające :) warto przygotować się na wysiłek http://www.timeonflight.com/wypoczynek-na-wyjezdzie :)
gość Dominika

Postautor: Daniel511 » 01 lip 2016, 21:11

To zależy jak definiujesz wypoczynek w górach wolisz widoki czy mocne spacery ?
Daniel511

Postautor: Ykra24 » 04 lip 2016, 7:39

Jeżeli wypoczynek w górach to też pamiętajmy,że na pewno wiąże się to z aktywnym spędzeniem czasu i również posiadaniem dobrej odzieży,w tym kurtka z polarem,bez której ani rusz. Warto wcześniej przygotować się do takiej wyprawy właśnie pod tym kątem.
Ykra24

Postautor: mewka » 13 lip 2016, 16:15

my z mężem z przyjemnością wracamy do naszego ukochanego Zakopanego, mamy tam swoje stałe miejsca do których zawsze wracamy i nigdy nie zawodzą jak karczma szymaszkowa- genialne miejsce, szef kuchni zdecydowanie zna się na swojej robocie i do tego regionalne nalewki mają tam wyśmienite
mewka

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 03 sie 2016, 8:58

To może Beskid Sądecki? Poza otoczeniem pięknych gór i bujnej przyrody, mamy wiele atrakcji takich jak Aquapark, strefa SPA i Wellness, pub, bilard, kręglarnia, plac zabaw dla dzieci. To świetne miejsce na spędzenie urlopu z rodziną, znajomymi czy drugą połówką. Zapraszamy :)

http://www.hotelklimek.pl/
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

PoprzedniaNastępna