Wczasy w Wiśle

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Wczasy w Wiśle

Postautor: turystka » 03 sty 2013, 9:21

Byliście kiedyś w Wiśle? Tej od Małysza?
Spędziłam tam niedawno wakacje i byłam zachwycona tym miasteczkiem. Piękne widoki, dużo miejsc wartych odwiedzenia i wspaniałe jedzenie! Nie wiedziałam, że góralska kwaśnica może mieć tyle rodzajów! Rewelacja! W każdej knajpie można zjeść zupełnie inną. Co do miejsc polecam zaporę na Wiśle i nową skocznię. Warto także odwiedzić dalszą okolicę, a nawet wybrać się do Cieszyna i dalej do Czech. Szczerze polecam! :)
turystka

Re: Wczasy w Wiśle

Postautor: Marek D. » 12 lip 2013, 11:20

Byłem tam kilka razy. Rzeczywiście bardzo fajne miejsce... chociaż (chyba dzieki popularności Adama Małysza) zrobiło się tam zbyt tłoczno. Wolę bardziej kameralne miejscowości niż takie "kurorty". Ale mimo wszystko uważam, że to piękne miasteczko.
Marek D.

Postautor: kama » 02 paź 2013, 7:54

Planujemy rodzinny wyjazd na weekend właśnie do Wisły. Mamy zarezerwowane pokoje, a teraz mam się zająć poszukiwaniem firmy zajmującej się przewozem osób, bo zdecydowaliśmy, że nie warto jechac 3 samochodami tylko lepiej wynająć busa. I teraz mam następujące pytania, ile kosztuje wynajem busa wraz z kierowcą w Warszawie, czy muszę zapewnić kierowcy nocleg albo wyżywienie? Jeśli będą to zbyt wysokiej kwoty to chyba zdecydujem się na właśnie środki transportu.
kama

Postautor: Kari » 13 cze 2014, 14:18

Wisła, fajne miasteczko. Mam z nim same pozytywne wspomnienia. Jeżdżę tam, co dwa lata zimą (na przemian z Zakopanem) A noclegami się nie przejmuj bo możesz je znaleźć np. przez
Kod: Zaznacz cały
http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/wisla
Ja lubię tłok, ogólnie ludzi, wiec wybieram hotele. W domkach bym nie wytrzymała.
Kari

Postautor: AgnieszkaKobylanska » 29 sie 2014, 11:31

Byłam tylko raz i mogę polecić. Fajne widoki, jest gdzie pospacerować. Generalnie, jeśli ktoś lubi aktywny wypoczynek, to znajdzie tam coś dla siebie :)
http://www.hiperbaria.eu
AgnieszkaKobylanska

Postautor: robena » 08 sty 2017, 10:01

Byłam w Wiśle w zeszłym roku, to świetna baza wypadowa w góry, jest tam też dużo wyciągów, no i można Stocha spotkać na Malince :)

Ostatnio przesunięty w górę 08 sty 2017, 10:01 przez: Anonymous.
Awatar użytkownika
robena