Fajne miejsce pod Warszawą!

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Fajne miejsce pod Warszawą!

Postautor: bezedurka » 05 cze 2013, 15:50

Centrum rekreacyjne Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim - Byłam tam w ostatnim czasie i muszę polecić to miejsce ;) Bardzo fajnie się bawiliśmy ze znajomymi. Jest tam całe mnóstwo różnych atrakcji tak więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jest przystań żeglarska, skutery wodne, liczne sporty drużynowe.
Można nawet polecieć balonem ale muszę przyznać, że sama się na to jednak nie odważyłam ;)
bezedurka

Re: Fajne miejsce pod Warszawą!

Postautor: maszulka » 04 lip 2013, 14:20

Ja polecam ośrodek Zalesie Mazury Active Spa - byłam tam w maju i muszę przyznać, że świetne miejsce! Las i jezioro. Można wypożyczać rowery etc etc. jedzenie regionalne więc można spróbować czegoś nowego : polecam. Z Warszawy jedzie się tylko 2,5 h
maszulka

Postautor: kama » 01 paź 2013, 18:38

A co sądzicie o gospodarstwach agroturytycznych, czy warto takie miejsca odwiedzać?
kama

Postautor: sissia » 12 lut 2016, 10:24

pod warszawa to zdecydowanie fajnym miejscem jest hotel jaworowy dwor. od stolicy to jest jakies 40km. piekne tereny, a sam hotel tez robi wrazenie, do tego cisza i spokoj, wszystko czego potrzeba do wypoczynku
sissia

Postautor: krystal » 03 mar 2016, 1:07

troche dalej od warszawki, ale tez warto odwiedzic hotel Talaria w Trojanowie ;) swietne atrakcje, quady, łódki, imprezy w stylu biesiadnym, no i do tego spa :D
krystal

Postautor: basiasu » 19 gru 2016, 15:02

W samej Warszawie jest bardzo dużo atrakcji i można przyjemnie spędzić urlop. Ostatnio byłam tam z chłopakiem i muszę stwierdzić, że Warszawa w niczym nie ustępuje innym polskim miastom. Nocowaliśmy w hotelu Rialto, który do tej pory był najładniejszym miejscem, w jakim miałam okazję nocować. Wspaniałe przestronne pokoje i wnętrza w stylu ArtDeco. To był bardzo udany wypad ;)
basiasu

Postautor: leooo » 08 sty 2017, 9:07

Nie wiem czy wiecie, ale Warszawa i Zakopane to w tym roku najpopularniejsze miejsca na Sylwestra :) Obydwie opcje spoko, wiadomo Warszawa jest piękna w blasku fajerwerków <3 ja wybrałam własnie wawe, jak ktos szuka jeszcze propozycji to polecam stronę Respoti , bardzop rzydatna w planowaniu podróży https://www.respoti.com/pl/918123/warszawa :shock:

Ostatnio przesunięty w górę 08 sty 2017, 9:07 przez: Anonymous.
leooo