Wakacje Bułgaria

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Wakacje Bułgaria

Postautor: toja2 » 28 lis 2016, 10:16

A mają chociaż coś ciekawego na to lato? Jaki kierunek polecacie?
toja2

Postautor: Mucha » 16 gru 2016, 16:49

Jeśli już pytasz o lato, to tutaj masz ofertę na 2017 rok http://www.itaka.pl/lato/
Mucha

Postautor: Mona » 30 gru 2016, 21:19

My szukamy noclegów na Bookaparcie, akurat w tym roku byliśmy w Bułgarii i było świetnie :)
Mona

Postautor: Dominika » 13 sty 2017, 12:29

Na PolskaLata.pl znalazłam bilety lotnicze i hotele w świetnych cenach. Praktycznie w każde miejsce świata :)
Dominika

Postautor: Dea » 19 mar 2017, 16:40

[quote="Mona"]My szukamy noclegów na Bookaparcie, akurat w tym roku byliśmy w Bułgarii i było świetnie :)[/quote]
Ja w tym roku będę po raz pierwszy w Bułgarii, też już właśnie zarezerwowaliśmy apartament na Bookaparcie
Dea

Postautor: laurkaa17 » 31 mar 2017, 10:34

Wydaje mi się, że Bułgaria jest fajnym kierunkiem na wczasy. W tym roku tam jadę na wycieczkę z But-em. Znalazłam u nich atrakcyjną ofertę. Ogólnie na początku miałam jechać nad polskie morze, ale uznałam, że będzie jak w tamtym roku, że nie było ładnej pogody i nawet się nie opaliłam. A w Bułgarii mam nadzieję będzie inaczej.
laurkaa17

Postautor: Ulx » 22 maja 2017, 0:37

Złote Piaski, w tym roku rezerwowaliśmy tam kwaterę na Bookaparcie i już nie mogę się doczekać aż tam pojedziemy.
Ulx

Postautor: eDom » 31 maja 2017, 13:13

Bułgaria położona jest nad Morzem Czarnym a jej urokliwe krajobrazy chętnie oglądają turyście z całego świata. W Bułgarii odnajdziemy tysiącletnie cerkwie, wielkie monastyry ukryte w dolinach górskich, oraz unikalną architekturę z charakterystycznymi uliczkami pokrytymi winoroślą. :)
eDom

Postautor: henia » 25 cze 2017, 17:21

[quote="Ulx"]Złote Piaski, w tym roku rezerwowaliśmy tam kwaterę na Bookaparcie i już nie mogę się doczekać aż tam pojedziemy.[/quote]
A który apartament rezerwowaliście? Bo ja też się zastanawiam nad rezerwacją tam kwatery.
henia

Postautor: suzana » 07 wrz 2017, 17:44

[quote="Ulx"]Złote Piaski, w tym roku rezerwowaliśmy tam kwaterę na Bookaparcie i już nie mogę się doczekać aż tam pojedziemy.[/quote]
Ja też rezerwowałam kwaterę na Bookaparcie, ale w Chorwacji;)

Ostatnio przesunięty w górę 07 wrz 2017, 17:44 przez: Anonymous.
suzana

Poprzednia