Wczasy zagraniczne,

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Wczasy zagraniczne,

Postautor: Jackinson » 27 sty 2017, 12:48

Ja mógłbym polecić kontynentalną hiszpanię z dala od wielkich miast, na prawdę piękna kraina :)
Jackinson

Postautor: maggiee » 13 mar 2017, 9:59

Ja w tym roku jade do Włoch z biurem Novum travel. Już się nie mogę doczekać, bo wiem od znajomych że ich wyjazdy sa naprawde dobrze zorganizowane i ciekawe :)
maggiee

Postautor: Lena » 02 kwie 2017, 5:26

Ja w tym roku wybrałam Włochy, mam już właściwie wszystko zaplanowane. Bilety kupione, kwatera już też zarezerwowana na Bookaparcie :) Jeszcze nie wiem do końca co odwiedzę, ale spisuję sobie miejsca, które chciałabym zobaczyć.
Lena

Postautor: amberus » 10 kwie 2017, 6:19

Warto korzystać nie tylko z biur podróży ale wybrać sobie dobrą firmę gdzie nie tylko zwiedzasz cały świat ale jeszcze na tym zarabiasz. Czyli masz tu bardzo dobry biznes na lata oraz wczasy czy podróże z rodziną - praktycznie za darmo. Podam wszelkie szczegóły , kontakt skype - janubers1
amberus

Postautor: Sokół » 26 kwie 2017, 10:57

A może Kenia? Organizowane są bardzo ciekawe wycieczki. Nie są tanie, ale nie należą także do najdroższych, a wspomnienia są podobno świetne.
Sokół

Postautor: amberus » 26 kwie 2017, 12:10

Kenia jest super, a tu zobacz jak możesz tam jechać nawet za darmo -- biznesinwestycje.pl.tl Mozna też na tym bardzo solidnie zarabiać.
amberus

Postautor: jokke » 26 kwie 2017, 17:52

Ja nie jeżdżę z biurami podróży. Naprawdę nie wiem za co ludzie płacą. Albo biegasz jak szalony za przewodnikiem, ale dają ci bilety na samolot, adres hotelu i i tak musisz wszystko samemu ogarnąć.
jokke

Postautor: amberus » 26 kwie 2017, 18:17

Zgadza sie, z tym że to nie jest typowe biuro podróży ale biznes połączony z podróżami. Tu nie tylko się wypoczywa ale zarabia.
amberus

Postautor: beatkaa » 16 maja 2017, 7:36

Kenia jest cudowna! Choć mam znajmmych, którzy wolę nasze europejskie, "sprawdzone" miejscówki. Jak się jedzie na taką dalszą podróż to tzreba też się dobrze przygotować. Nie polecam robić tego na własną rękę tylko skorzystać ze sprawdzonego biura podróży. No i najważniejsze w takim wyjeździe to profilaktyka zdrowotna! trzeba się wcześniej zaszczepić i skonsultować z lekarzem specjalistą. Ja jestem z Poznania i chodzę do poradni medycyny podróży w certusie, ale pewnie w większych miastach takie placówki to norma. Warto jednak popytać przed, w której otrzymamy naprawdę fachową opiekę ;)
beatkaa

Postautor: quli4 » 21 maja 2017, 17:20

Ja na najlepszym zagranicznym wyjeździe byłam z Novum Travel w meksyku. BArdzo dobrze wspominam :)
quli4

PoprzedniaNastępna