Wczasy zagraniczne,

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Wczasy zagraniczne,

Postautor: Jackinson » 27 sty 2017, 12:48

Ja mógłbym polecić kontynentalną hiszpanię z dala od wielkich miast, na prawdę piękna kraina :)
Jackinson

Postautor: maggiee » 13 mar 2017, 9:59

Ja w tym roku jade do Włoch z biurem Novum travel. Już się nie mogę doczekać, bo wiem od znajomych że ich wyjazdy sa naprawde dobrze zorganizowane i ciekawe :)
maggiee

Postautor: Lena » 02 kwie 2017, 5:26

Ja w tym roku wybrałam Włochy, mam już właściwie wszystko zaplanowane. Bilety kupione, kwatera już też zarezerwowana na Bookaparcie :) Jeszcze nie wiem do końca co odwiedzę, ale spisuję sobie miejsca, które chciałabym zobaczyć.
Lena

Postautor: amberus » 10 kwie 2017, 6:19

Warto korzystać nie tylko z biur podróży ale wybrać sobie dobrą firmę gdzie nie tylko zwiedzasz cały świat ale jeszcze na tym zarabiasz. Czyli masz tu bardzo dobry biznes na lata oraz wczasy czy podróże z rodziną - praktycznie za darmo. Podam wszelkie szczegóły , kontakt skype - janubers1
amberus

Postautor: Sokół » 26 kwie 2017, 10:57

A może Kenia? Organizowane są bardzo ciekawe wycieczki. Nie są tanie, ale nie należą także do najdroższych, a wspomnienia są podobno świetne.
Sokół

Postautor: amberus » 26 kwie 2017, 12:10

Kenia jest super, a tu zobacz jak możesz tam jechać nawet za darmo -- biznesinwestycje.pl.tl Mozna też na tym bardzo solidnie zarabiać.
amberus

Postautor: jokke » 26 kwie 2017, 17:52

Ja nie jeżdżę z biurami podróży. Naprawdę nie wiem za co ludzie płacą. Albo biegasz jak szalony za przewodnikiem, ale dają ci bilety na samolot, adres hotelu i i tak musisz wszystko samemu ogarnąć.
jokke

Postautor: amberus » 26 kwie 2017, 18:17

Zgadza sie, z tym że to nie jest typowe biuro podróży ale biznes połączony z podróżami. Tu nie tylko się wypoczywa ale zarabia.
amberus

Poprzednia