Wyprawy wakacyjne

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Wyprawy wakacyjne

Postautor: Natalia » 02 kwie 2017, 5:20

A ja znów wolę sama organizować wakacje. Lubię szukać tanich lotów i potem szperać po Bookingu czy Bookaparcie w poszukiwaniu idealnej kwatery :) W tym roku będzie chyba Portugalia.
Natalia

Postautor: Sokół » 26 kwie 2017, 10:58

Ubezpieczenie jest szczególnie ważne podczas zagranicznych wakacji. Jeśli jedziemy z biurem, pewnie ono się tym zajmie, ale jeśli samodzielnie, to lepiej się rozeznać w temacie.
Sokół

Postautor: weww » 27 kwie 2017, 23:25

My jak bylismy nad morzem to wynajęlisy sobie motorówkę :) A to z firmy aquatom, bardzo fajna opcja :D
weww

Postautor: olgaa2 » 15 maja 2017, 13:04

Jeśli chodzi o takie fajne miejsca w Polsce na wakacje, to my na przykład wybieramy się do Pałacyku Łąkomin. Już kiedyś słyszałam o tym miejscu, że warto się wybrać na odpoczynek i relaks :)
olgaa2

Postautor: werkaa6 » 23 maja 2017, 21:59

My z rodzinką w tym roku ceujemy w Kaszuby :D A dokładniej, to wybieramy się do ośrodka Debrzyno. Jest przepięknie położony, jest blisko jeziorko, piękne lasy. No i mają tam ośrodek jeździecki takze dzieciaki zacierają ręce :D
werkaa6

Postautor: elkaa7a » 04 cze 2017, 12:19

Ja bardzo polecam biuro Novum Travel, mają tam rewelacyjne propozycje wycieczek i pielgrzymek. ja w tym roku właśnie jadę z nimi do Gruzi-Armenii :)
elkaa7a

Postautor: kleopatra » 23 cze 2017, 22:30

Ja w tym roku wybieram się na wyprawę do Peru, Chile i Boliwii z Adventure24. Jeszcze tylko niecały miesiąc... Już nie mogę się doczekać :)
kleopatra

Postautor: quop » 26 cze 2017, 7:04

O, ja też znam novum travel :) Bardzo dobre i sprawdzone biuro :)
quop

Postautor: kajka » 06 lip 2017, 13:28

ja w końcu zainwestowałam w taką wagę bagażową z galerialucznik.pl na pewno lepsza niż łazienkowa, jednak jak się trochę lata to chociaż tak orientacyjnie dobrze jest wiedzieć, a cena jest taka, że można spokojnie sobie na to pozwolić
kajka

Postautor: xPola » 21 lip 2017, 15:54

[quote="Natalia"]A ja znów wolę sama organizować wakacje. Lubię szukać tanich lotów i potem szperać po Bookingu czy Bookaparcie w poszukiwaniu idealnej kwatery :) W tym roku będzie chyba Portugalia.[/quote]

To całkiem dobry pomysł :D
xPola

PoprzedniaNastępna