Hiszpania

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Hiszpania

Postautor: Loca » 04 paź 2017, 18:13

igiełka pisze:Ja w tym roku byłam w Hiszpanii, skusiłam się na Nerję. Bardzo przyjemne miejsce. Jest co robić, a pogoda jest tam naprawdę bardzo optymalna, wg mnie temperatury optymalne (nie za zimno ani nie jest zbyt gorąco). Jak ktoś nie lubi plażować to na pewno znajdzie sporo ciekawych miejsc do zobaczenia. Sama właśnie tak robiłam. A kwaterę znalazłam poprzez Bookapart, cenowo jak najbardziej okej, standard też w porządku. W przyszłym roku też planuję Hiszpanię, choć może nieco inny rejon oczko.

Ja w tym roku byłam w Esteponie i bardzo polecam ;)
Loca

Postautor: SaraAdamczyk » 12 lis 2017, 15:51

Mnie w Hiszpanii bardzo podobało się w costa del sol- zdecydowanie rajski klimat, tylko no to jest kwestia odpowiedzenia sobie na pytanie czy plaże kamieniste to jest to co nam odpowiada bo jest ich więcej, piaszczyste też do znalezienia, w tym roku o Ibizie myślę i z Itaki tak śledzę co się w tej Hiszpanii pojawia itaka.pl/wyniki-wyszukiwania/wczasy/hiszpania/lipiec/ i mam nadzieję, że w końcu ostatecznie coś na lato 2018 zarezerwuję
SaraAdamczyk

Postautor: queenie » 10 gru 2017, 12:57

igiełka pisze:Ja w tym roku byłam w Hiszpanii, skusiłam się na Nerję. Bardzo przyjemne miejsce. Jest co robić, a pogoda jest tam naprawdę bardzo optymalna, wg mnie temperatury optymalne (nie za zimno ani nie jest zbyt gorąco). Jak ktoś nie lubi plażować to na pewno znajdzie sporo ciekawych miejsc do zobaczenia. Sama właśnie tak robiłam. A kwaterę znalazłam poprzez Bookapart, cenowo jak najbardziej okej, standard też w porządku. W przyszłym roku też planuję Hiszpanię, choć może nieco inny rejon oczko.

Zgadzam się, Nerja jest przepiękna. Z fajnych miejsc to może jeszcze Estepona albo Sewilla?
queenie

Poprzednia