Wczasy zagraniczne,

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Wczasy zagraniczne,

Postautor: Rysiek » 25 paź 2016, 11:36

Sprawdź na timeonflght.com :) Świetne kierunki wakacyjne + opis miejsc i co watro zobaczyć :)
Rysiek

Postautor: toja2 » 28 paź 2016, 19:07

Mish pisze:A był ktoś może na Kanarach z Itaką? Szukam opinii...

Tak ja byłam warto się tam wybrać:) Piękniejszego miejsca nie widziałam a dzięki Itace wszystko było idealnie załatwione.
toja2

Postautor: Mucha » 30 paź 2016, 17:46

A jak z hotelem? Ile miał gwiazdek? Pytam tak z ciekawości bo z Itaką mam wiele miłych wspomnień, więc tak podpytuję ; )
Mucha

Postautor: Jagoda » 29 lis 2016, 11:43

Polecam zajrzeć wejść na stronę timeonflight.com :) Kompendium wiedzy dla ludzi którzy kochają podróże:) na pewno wybierzecie jakiś kierunek i dowiedzie się na jego temat kilku cennych rzeczy :) Pomocnych przed podróżą :)
Jagoda

Postautor: Daniela » 31 gru 2016, 14:43

Warto odwiedzić portal PolskaLata.pl :) Tanie bilety lotnicze praktycznie w każde miejsce na świecie. Dodatkowo można zabukować piękny hotel w dobrej cenie i wynająć auto. :) Polecam!.
Daniela

Postautor: kajaaa2 » 12 sty 2017, 9:03

Ja w tym roku wybieram sie z novum travel na zwiedzanie sanktuariów Europy i wypoczynek nad Oceanem Atlantyckim. Zapowiada się super, a wiem, że biuro sprawdzone bo koleżanka jeździła z nimi już nie raz i nie dwa :)
kajaaa2

Postautor: glamour123 » 13 sty 2017, 12:26

Na PolskaLata.pl znalazłam bilety lotnicze i hotele w świetnych cenach. Praktycznie w każde miejsce świata :)
glamour123

Postautor: rrrss » 21 sty 2017, 10:23

Ja polecam każdemu kto szuka ciszy i spokoju Hotel Przedwiośnie w Mąchocicach Kapitulnych. To doskonale miejsce na rodzinny urlop. Mimo, że wygląda jak z pocztówki z okresu PRL-u to wbrew pozorom pokoje ma dobrze wyposażone, kuchnię smaczną a skorzystać można z basenu, siłowni, oraz sauny. Ofertę można znaleźć pod adresem hotelprzedwiosnie.pl.
rrrss

Postautor: KaMaj » 23 sty 2017, 10:23

W tym roku wybieramy się do Włoch. Wydaje mi się, że to państwo można zwiedzać kilka sezonów z rzędu. Oprócz zabytków, które możemy spotkać w każdym mieście na każdym rogu, są jeszcze plaże. My wybieramy się do Bibione bo stawiamy na leniwy wypoczynek, opalanie na plaży. W tamtym roku bylismy w Rzymie, Florencji, Wenecji i aktywnie zwiedzaliśmy. Noclegi znaleźliśmy przez biuro volare.pl . Mam nadzieję, że wyjazd się uda i będziemy tak zadowleni jak rok temu
KaMaj

Postautor: koniesz » 27 sty 2017, 12:04

Ja polecam Maltę, byłam w zeszłym roku we wrześniu. Pogoda była fantastyczna, niebo bezchmurne no i czysta woda! To idealna propozycja na coś nowego, większość plaż na tej niewielkiej wyspie jest oczywiście skalista, ale w małych zatoczkach są też piaszczyste plaże. Ja organizowałam sama sobie przelot z Poznania i na miejscu wraz z mężem wynajęliśmy niewielki apartament. No i oczywiście polecam spróbować przysmaku Malty, jakim jest królik! :) A obligatoryjnym miejscem do zwiedzenia jest wyspa Gozo, na którą dostaniem się promem, są nawet autokarowe wycieczki z możliwością wyboru polskojęzycznego przewodnika :)
koniesz

PoprzedniaNastępna