Wczasy zagraniczne,

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Wczasy zagraniczne,

Postautor: bennn » 28 maja 2017, 18:43

w miarę tani wyjazd jest do Portugalii. Na miejscu wszystko jest tanie, można w cenie zwykłego pokoju hotelowego wynająć cały dom. Widoki są piękne, zawsze ciepło, latem opady na poziomie 0%
bennn

Postautor: elkaa4 » 29 maja 2017, 19:21

Spoko propozycje wyjazdów ma też biuro NOvum Travel. BArdzo lubię z nimi jeździć na wycieczki, bo atmosfera jest super. No i pan Darek zawsze wszystko organizuje perfekcyjnie :D
elkaa4

Postautor: eDom » 31 maja 2017, 13:44

Portugalia, a w szczególności Lizbona i wciąż dziki region Algarve to odkrycia podróżnicze ostatnich lat. Można tam coraz taniej latać, ale wiele miejsc pozostało dziewiczych i "nieskażonych" przez masowy ruch turystyczny więc jeśli marzą Wam się spokojne wakacje bez tłumów to wystarczy zarezerwować najlepsze noclegi na naszej stronie. :)
eDom

Postautor: Klarciak » 14 cze 2017, 9:42

Ja jak długo jeszcze będę mogła chcę jeździć na wyjazdy work&travel- niesamowita przygoda i szansa łączenia pracy z poznawaniem świata, była dotychczas dwa razy w Stanach z campamerica i nie zamieniłabym takiej szansy na żadne zwykłe wakacje, co prawda wiadomo, że na początku było z tego sporo stresu i nie wiedziałam czego się spodziewać, ale już po pierwszym pobycie wiedziałam, że chce jak najszybciej wrócić i szybko dołączałam do kolejnej rekrutacji
Klarciak

Postautor: amberus » 14 cze 2017, 13:15

Podróże to sama przyjemność. Warto to mieć nawet za darmo i jeszcze nawet zarobić , teraz już to możliwe, zobaczcie - biznesinwestycje.pl.tl
amberus

Postautor: morella6 » 26 cze 2017, 7:03

Ja właśnie od kilku lat jeżdżę sobie na zagraniczne wczasy z biurem Novum Travel. Organizują świetne wyjazdy, w tym roku wybieram się akurat do włoch. Ale w zeszłym byłam w chorwacji i było bardzo fajnie. I wszystko super zorganizowane i też atmosfera była niesamowita :) Do tej pory utrzymuje kontakt z niektórymi osobami :)
morella6

Postautor: pattii9 » 27 cze 2017, 8:19

a co myślicie o Cyprze? Przereklamowany czy nadal ok?:) udało mi się wyszukać loty w cenach dość sympatycznych promocjelotnicze.com.pl/tag/loty-sierpien/ i w sierpniu może bym poleciała
pattii9

Postautor: Loyol » 01 lip 2017, 22:37

Ja ostatnio zastanawiam sie nad wyprawa autostopowa.
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia."
Jonathan Carroll
Awatar użytkownika
Loyol

Poprzednia