Ciekawe miejsca w ciepłych krajach

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Ciekawe miejsca w ciepłych krajach

Postautor: Jacek » 31 gru 2012, 12:06

Witam,
Może ktoś z was mógłby mi polecić jakieś sprawdzone miejsce na styczniowy wyjazd w ciepłe kraje? Wiadomo, że nie wszędzie o tej porze jest ciepło - w niektórych "ciepłych krajach" o tej porze jest po kilkanaście stopni, więc pogoda mało wakacyjna. Nigdy nie wyjeżdżałem na południe Europy, ani północ Afryki, więc jestem zupełnie zielony w temacie. Liczę więc na opinie i pomoc bardziej doświadczonych podróżników :)
Jacek

Gdzie jest ciepło w styczniu?

Postautor: wujek dobra rada » 31 gru 2012, 12:29

Jeśli chcesz polecieć gdzieś w styczniu żeby było ciepło to niestety nie będzie to tanie. Ciepła możesz być pewien na Teneryfie. Tam ogólnie jest naprawdę super pod każdym względem więc jeśli stać kogoś na wycieczki grubo powyżej 2 tys. od osoby to polecam serdecznie. Kapkę taniej będzie na wycieczce w Egipcie. Tam też można być pewnym , że będzie ciepło. Najtańsza jest Tunezja, ale w styczniu można trafić na naprawdę zimno. Ja byłem na sylwestra kiedyś w Souse i miałem szczęście bo nawet i po 25 stopni było, więc można się było opalać, ale o kąpieli w morzu czy otwartych basenach można było zapomnieć.
wujek dobra rada

Czy warto lecieć do Egiptu?

Postautor: Anetka » 03 sty 2013, 11:24

Chociaż od rewolucji w Egipcie minęło już sporo czasu, co jakiś czas słyszy się o zamieszkach w tym kraju. Czy wobec tego bezpiecznie jest tam jechać? Myślę również o wyjeździe w ciepłe kraje i zastanawiam się czy warto się kierować w stronę Egiptu. Jak teraz wygląda sytuacja? Bezpiecznie czy lepiej omijać?
Anetka

Re: Ciekawe miejsca w ciepłych krajach

Postautor: bezedurka » 13 maja 2013, 16:52

W Egipcie jest bardzo bezpiecznie ! Odpoczywa się w kurortach w których od miejscowych nie grozi nam absolutnie nic ;) Latam tam praktycznie co roku - zazwyczaj wiosną albo jesienią ponieważ pogoda w tych porach roku najbardziej mi odpowiada. Nie jest zbyt gorąco.
Warto skorzystać z ofert Egipt Last Minute - dzięki którym można naprawdę sporo zaoszczędzić. Ceny potrafią być o wiele niższe - nawet o połowę.
bezedurka

Postautor: 7tomas7 » 24 maja 2013, 9:02

Polecam Egipt. Jest naprawdę ciepło i świetne warunki do podróżowania i odpoczynku.
http://www.hotele.pl/
7tomas7

Postautor: refreshka » 04 cze 2013, 8:33

ja tez popieram pomysł z takimi wakacjami Egipt last minute to bardzo dobra opcja dla każdego kto ma dość tych niskich temperatur w Polsce, tam za niewielkie pieniądze można wygrzać ciało na tyle, ze nawet w zimie potem będzie nam gorąco :)
refreshka

Postautor: lilka1 » 25 cze 2013, 15:46

My byliśmy w Egipcie z itaką - pogoda była świetna, ładnie i ciepło, ale nie jakaś duchota. Niedługo znowu się wybierzemy ,ale teraz inny kraj ale z tym samym biurem
lilka1

Postautor: leon zawodowiec » 11 sie 2013, 6:11

PRzy swoim mega okrojonym budżecie na te wakacje, urlop planuję spędzić w Polsce. Zabawne, bo od zeszłego roku planowałem z dziewczyna wybrać się na Sardynię, ale życie...

Pomimo to, w Polsce, bez względu na kasę (powiedzmy do 2 tysięcy / os.) gdzie radzicie jechać? Morze (gdzie?), góry (jakie konkretnie?), a może Mazury? Proszę konkretnie polecać coś :) z góry dzięki :)
leon zawodowiec

Postautor: zadybski » 11 paź 2013, 22:16

także polecam Egipit, byłem tam i jestem bardzo zadowolony! :D Przywiozłem fajne magnesy na lodówkę stamtąd ;d
zadybski

Postautor: milena.bogik » 25 paź 2013, 12:31

A ja polecam Rzym - ale nie latem, bo tłok jest niesamowity.
Chorwacja, Turcja, Maroko :)
milena.bogik

Następna