Ciekawe miejsca w ciepłych krajach

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Ciekawe miejsca w ciepłych krajach

Postautor: Berss » 04 paź 2016, 9:37

Zdecydowanie Orlica! Moje najlepsze miejsce na wczasy w Pieninach. Dokładnie schronisko jest w Szczawnicy, jakieś 200 m od końcowej przystani flisackiej. Schronisko poza tym że ma dobre warunki noclegowe to też serwuje pyszne jedzenie. Z takich lepszych rarytasów to na pewno placek Janosika warto zamówić.
Berss

Postautor: canis » 07 paź 2016, 15:03

Na Wyspach Kanaryjskich jest ciepło cały rok. A z dalszych wypraw to polecam Azję Południowo Wschodnią. Temperatura zawsze powyżej 20C, a szczególnie polecam Tajlandię, kraj uśmiechów i wiecznego lata. ;)
binarne-opcje.pl -zacznij zarabiać na opcjach binarnych!

iearn.pl - zarabiaj bitcoiny!
canis

Postautor: Adamiak » 11 paź 2016, 8:44

Polecam timeonflight.com doskonale opisane ciekawe miejsca, które warto wybrać na wakacyjna podróż :)
Adamiak

Postautor: mocca » 05 lis 2016, 19:53

Jeśli tylko warunki finansowe na to pozwalają to mogę zdecydowanie polecić Wyspy Zielonego Przylądka. Co prawda lot jest męczący i długo trwa ale według mnie przynajmniej raz w życiu warto. Tutaj można troszkę więcej poczytać na ten temat: http://www.swiatwypoczynku.pl/blog_44_wyspy-zielonego-przyladka,-pomysl-na-egzotyczne-wakacje-all-inclusive/ , cały blog to świetnie miejsce do poszukiwania inspiracji podróżniczych, nie tylko na te dalekie i kosztowne wyjazdu, ale także bardziej budżetowe. Polecam sobie przejrzeć bo naprawdę warto.
mocca

Postautor: Karotex » 09 sty 2017, 13:23

Ja byłam w zeszłym roku w Nowej Zelandii przez dwa miesiące. Napisałam też o tym artykuł (http://nawakacjach.net/praca-nowej-zelandii/)
uważam, ze każdy przynajmniej raz w życiu powinien tam pojechać. Jest tez blisko Australii, więc kraj niemal idealny do zwiedzania
)
Karotex

Postautor: Magda » 13 sty 2017, 12:28

Na PolskaLata.pl znalazłam bilety lotnicze i hotele w świetnych cenach. Praktycznie w każde miejsce świata :)
Magda

Postautor: marekss » 12 lut 2017, 10:44

Ciekawe oferty wypraw po Afrykańskiej ziemi ma firma Wild Wind Safaris. W parę osób pojechaliśmy rok temu do Namibii i nie żałowaliśmy. Świetna organizacja ze strony firmy. Przewodnik mówiący po Polsku, wygodny hotel, cały czas zwiedzaliśmy, napięty program ale to właśnie było najfajniejsze.
marekss

Postautor: benia » 12 lut 2017, 20:01

My baaardzo polecamy Rodos. Fajne plaże, klimat super, no i można pożyczyć auto na jeden dzień i zwiedzić prawie całą wyspę
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Mish » 21 lut 2017, 10:37

A w jakim hotelu byłaś na Rodos? Możesz coś ciekawego polecić? :)
Mish

Postautor: Mucha » 22 lut 2017, 19:13

A może Teneryfa, co wy na to? Na Itace widziałem oferty właśnie z Teneryfą.
Mucha

PoprzedniaNastępna