Hiszpania

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Hiszpania

Postautor: iseaballa » 03 lis 2014, 18:05

Jaki region Hiszpanii polecacie na wakacje?
Awatar użytkownika
iseaballa

Re: Hiszpania

Postautor: Paulaa » 03 sty 2017, 9:36

Alicante :) Polecam odwiedzić stronę PolskaLata.pl  praktycznie w każde miejsce na świecie polecisz w świetnych cenach dodatkowo wynajmiesz hotel i zarezerwujesz samochód 
Paulaa

Postautor: marcellla » 03 sty 2017, 20:06

Wybrzeże Costa Brava - fajne plaże i całkiem ciekawe miasta do zobaczenia tj. Barcelona czy Tarragona :)
marcellla

Postautor: egie » 16 maja 2017, 11:33

ja bardzo lubię Andaluzję, w tym roku wybrałam Nerję, mam już kupione bilety lotnicze, nawet kwaterę ostatnio zarezerwowałam na bookaparcie
egie

Postautor: kordelia » 22 maja 2017, 0:35

[quote="egie"]ja bardzo lubię Andaluzję, w tym roku wybrałam Nerję, mam już kupione bilety lotnicze, nawet kwaterę ostatnio zarezerwowałam na bookaparcie[/quote]
Też tam byłam, akurat Bookapart ma bardzo fajne kwatery tam.
kordelia

Postautor: eDom » 31 maja 2017, 13:40

Jesli wybieracie się do Hiszpanii na wakacje na pewno warto zobaczyć Toledo. To dawna stolica Hiszpanii, położona w Kastylii-La Manchy, krainy wiatraków, z którymi walczył Don Kichot. Uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast, jego starówka figuruje na Liście Światowego dziedzictwa UNESCO. Nazywane jest miastem trzech kultur, ponieważ na przestrzeni wieków współżyły tu chrześcijaństwo, judaizm i islam. :) Noclegi oczywiście łatwo znaleźć tam dzięki naszej wyszukiwarce, można je tam również od razu rezerwować. :)
eDom

Postautor: oola » 25 cze 2017, 17:17

[quote="kordelia"][quote="egie"]ja bardzo lubię Andaluzję, w tym roku wybrałam Nerję, mam już kupione bilety lotnicze, nawet kwaterę ostatnio zarezerwowałam na bookaparcie[/quote]
Też tam byłam, akurat Bookapart ma bardzo fajne kwatery tam.[/quote]

Zgadzam się, sama też korzystałam kilka razy.
oola

Postautor: lea » 07 wrz 2017, 17:46

[quote="oola"][quote="kordelia"][quote="egie"]ja bardzo lubię Andaluzję, w tym roku wybrałam Nerję, mam już kupione bilety lotnicze, nawet kwaterę ostatnio zarezerwowałam na bookaparcie[/quote]
Też tam byłam, akurat Bookapart ma bardzo fajne kwatery tam.[/quote]

Zgadzam się, sama też korzystałam kilka razy.[/quote]
Ja też ;)
lea

Postautor: igiełka » 19 wrz 2017, 23:47

Ja w tym roku byłam w Hiszpanii, skusiłam się na Nerję. Bardzo przyjemne miejsce. Jest co robić, a pogoda jest tam naprawdę bardzo optymalna, wg mnie temperatury optymalne (nie za zimno ani nie jest zbyt gorąco). Jak ktoś nie lubi plażować to na pewno znajdzie sporo ciekawych miejsc do zobaczenia. Sama właśnie tak robiłam. A kwaterę znalazłam poprzez Bookapart, cenowo jak najbardziej okej, standard też w porządku. W przyszłym roku też planuję Hiszpanię, choć może nieco inny rejon oczko.
igiełka

Postautor: Milka » 22 wrz 2017, 7:55

Ja o takiej podróży na razie mogę tylko pomarzyć:) do tej pory jeździłam tylko do Włoch. Ale lubię oglądać filmiki Oli na YouTube "Pod niebem Malagi" - fajnie, że są takie filmiki, w których można poznać kulturę innego kraju, zobaczyć inne tradycje, trochę poznać innej kuchni. Ola w swoich filmikach również uczy trochę hiszpańskiego - mam nadzieję, że będzie takich filmików więcej. Ola mieszka w Hiszpanii na stałe i jest tłumaczem, jakby ktoś chciał obejrzeć wycieczki po Południowej Hiszpanii to zostawiam adres: youtube.com/channel/UCjWWh1dpNdLO5Z9q-YPFeZg/playlists
Milka

Następna