Ubezpieczenie na czas wyjazdu za granicę

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Ubezpieczenie na czas wyjazdu za granicę

Postautor: Iwona_01 » 11 gru 2014, 14:03

Witajcie. Sama chcę zorganizować wczasy za granicą i zastanawiam się u kogo mam się ubezpieczyć w razie wypadku, albo jakichkolwiek kłopotów. Wybieram się z mężem i dwójką dzieci. Jeżeli macie jakieś doświadczenia w tej sprawie to proszę o opinie.
Iwona_01

Re: Ubezpieczenie na czas wyjazdu za granicę

Postautor: Loni » 12 gru 2014, 9:36

Jesli jedziesz do krajów UE, to EKUZ i polisa OC, podstawową opiekę zapewni. Jednakże dobrze jest mieć coś jeszcze np. transport do szpitala lub do kraju. Ważne jest również ubezpieczenie od kradzieży, itp. tego co nasze podstawowe ubezpieczenie nie obejmuje a za granicą krocie kosztuje. Najlepiej wykupić ubezpieczenie dodatkowe i mieć głowę spokojną. Niedawno brat wykupował polisę w compensie, która dobre warunki ubezpieczenia w stosunku do składki.
Loni

Postautor: Dorota » 13 gru 2014, 23:24

Dokładnie tak też mieliśmy wykupione ubezpieczenie w compensie, byliśmy w tamtym roku na wakacjach w hiszpani, na szczęście nie miałam okazji korzystać z gwarancji tego ubezpieczenia. Ale już teraz zawsze będziemy z mężem wykupować te ubezpieczenia bo naprawdę nie trudno o jakiś wypadek często nie z własnej winy.
Dorota

Postautor: Iwona_01 » 14 gru 2014, 13:59

Dzięki za odpowiedź. Pytanie mam jeszcze co do tej Compensy. Drogie mają ubezpieczenia? Jak wygląda proces ubezpieczania? Mogę to zrobić przez stronę internetową, czy tylko przez agenta? Gdzie mają w takim razie agentów?
Iwona_01

Postautor: oecompensa » 23 gru 2014, 15:06

Iwona_01 pisze:
> Dzięki za odpowiedź. Pytanie mam jeszcze co do tej Compensy. Drogie mają
> ubezpieczenia? Jak wygląda proces ubezpieczania? Mogę to zrobić przez
> stronę internetową, czy tylko przez agenta? Gdzie mają w takim razie
> agentów?

Droga Pani,

zapraszam do skorzystania z wyszukiwarki naszych agentów i oddziałów na stronie www.compensa.pl/siec-sprzedazy/tabid/64/Default.aspx. Nasz agent dostosuje wariant ubezpieczenia do Pani potrzeb. Zapraszam również na www.compensa.pl/klient-indywidualny/ubezpieczenie-turystyczne-podrozy/tabid/81/Default.aspx, gdzie znajdzie Pani porównanie wariantów ubezpieczenia Compensa Voyage, a także będzie miała Pani możliwość sprawdzenia jakie korzyści niesie nasze ubezpieczenie w porównaniu do Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Compensa
oecompensa

Postautor: Iwona_01 » 31 gru 2014, 13:26

Dziękuję za odpowiedź. :) Przedyskutuję to z mężem i podejmiemy razem decyzję. Pewnie go przekonam do Compensy :)
Iwona_01

Postautor: Kasla » 30 sty 2015, 14:42

Dla mnie Compensa to sprawdzony ubezpieczyciel. Nigdy nie miałam z nimi jakichkolwiek problemów w przypadku konieczności wypłacenia odszkodowania. Myślę że tak jest ponieważ agenci dbają żeby przed podpisaniem umowy dobrze zrozumieć OWU.
Kasla

Postautor: curanos » 07 lip 2015, 20:55

Jeśli nie wiesz kogo wybrać i maż z tym poważne problemy, możesz skorzystać z porównywarki rankomat.
Jest bardzo prosta w użyciu i posiada wiele ofert w swej kolekcji.
curanos

Postautor: Karola » 27 lis 2015, 6:24

Compensa? jedna z fajniejszych firm. i przedstawiciel przyjeżdża do domku :) bardzo mnie to cieszy że mogę porozmawiać bez spoglądania na zegarek że mój czas minął.
Karola

Postautor: bozena96 » 01 mar 2016, 19:49

Mogę Polecić firme http://ekoclaim.co.uk/ firma świetnie pomaga ludziom w odzyskiwaniu odszkodowań na terenie UK
bozena96

Następna