Ubezpieczenie na czas wyjazdu za granicę

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Ubezpieczenie na czas wyjazdu za granicę

Postautor: JULKA » 26 maja 2016, 18:19

Moze i można kupić przez internet, zazwyczaj już wszędzie można, ja zawsze idę do agenta bo jak mam duzo pytań to mam komu je zadać.
JULKA

Postautor: tuchajbej84 » 28 maja 2016, 18:10

A jaki jest zakres tego ubezpieczenia podróżnego w Compensie?
tuchajbej84

Postautor: OE Compensa » 17 cze 2016, 16:17

Ubezpieczenie podróżne Compensa Voyage ma 4 warianty do wyboru. Wybór najlepszego wariantu zależy przede wszystkim od miejsca, w które Klient się udaje oraz w jaki sposób będzie spędzał czas na wyjeździe. Innego ubezpieczenia będziemy potrzebować wyjeżdżając na urlop na plażę do Hiszpanii a innego wybierając się w podróż z plecakiem po krajach tropikalnych.

Zakres ubezpieczenia Compensa Voyage daje możliwość pełnego ubezpieczenia się od niemalże wszystkich mogących nas spotkać sytuacji – mamy tu dużą elastyczność.

Zapraszam do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie http://www.compensa.pl/klient-indywidualny/ubezpiecznie-turystyczne-podrozy/tabid/81/Default.aspx. Zachęcam również do kontaktu z naszymi agentami ubezpieczeniowymi, którzy będą w stanie zaproponować najkorzystniejszą ofertę. Wszelkie dane kontaktowe do naszych agentów dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem: www.compensa.pl/tabid/64/Default.aspx.

Jeśli pojawią się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Compensa
OE Compensa

Postautor: Mika » 15 lip 2016, 6:24

Ja wykupywałam w Compensa ubezpieczenie dla syna na czas wyjazdu za granicę. Ale taki pełny pakiet bo z opcją od sportów walki. Mimo to wyszło mi bardzo niedrogo bo raptem 18zł.
Mika

Postautor: Daria » 24 sie 2016, 17:54

Warto pamiętać o apteczce:) Kilka rzeczy, które powinny się w niej znaleźć http://www.timeonflight.com/article/co-spakowac-do-podroznej-apteczki/515 :)
Daria

Postautor: Adrianna » 04 wrz 2016, 13:56

Także wkrótce z narzeczonym wybieramy się na wycieczkę za morze, a że posiadam oc w pzu to zainteresowałam się tą ofertą pzu wojażer i za pomocą kalkulatora wyszło mi uebzpieczenie za całe 80 zł. Nie spodziewałam się, że to jest tak tanie, a nawet bagaż ubezpieczony.
Adrianna

Postautor: Renia » 06 wrz 2016, 11:27

Również przeliczyłam sobie w kalkulatorze Rankomat ile kosztuje takie ubezpieczanie.
Wybrałam opcje dla czterech osób w tym dwoje dzieci - wyjazd weekendowy.
Super, że takie ubezpieczanie można kupić bez wychodzenia z domu.
Renia

Postautor: Ekspert_PZU » 07 wrz 2016, 9:39

@Renia, to prawda. W serwisie moje.pzu.pl można odpowiednio dopasować zakres ubezpieczenia do własnych potrzeb, zapoznać się z ceną. Jeśli oferta spełnia oczekiwania, to od razu można kupić takie ubezpieczenie. Jest to wygodna opcja dla wszystkich, którzy są zabiegani :)
Awatar użytkownika
Ekspert_PZU

Postautor: malinowalova » 01 paź 2016, 22:01

sprawdzcie na Idea Fairplay, bo fajne opcje mają, z wielu wybiera się najlepszą, a część pieniedzy idzie na wsparcie akcji charytatywnych albo kluby sportowe dla dzieciaków, a nic się więcej za to nie płaci :) https://www.ideafairplay.pl/
malinowalova

Postautor: Kafka » 09 sty 2017, 13:52

Ubezpieczenie koniecznie!!! Najłatwiej jest poszperać na porównywarkach, szybko idzie znaleźć coś taniego :P Z lepszych warto obczaić rankomat.

Ostatnio przesunięty w górę 09 sty 2017, 13:52 przez: Anonymous.
Kafka

Poprzednia