Wyprawy wakacyjne

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Wyprawy wakacyjne

Postautor: mysiawong » 19 gru 2016, 14:51

Ja wlaśnie wróciłam z zimowego urlopiku w Krakowie. To piękne miasto i o tej porze roku jest magiczne. Nocowalismy w hotelu Best Western Premier, co również jest na plus, bo jest cisza i spokój. Nie to co na rynku, gdzie zawsze coś się dzieje ;)
mysiawong

Postautor: Gregory » 09 sty 2017, 13:17

W święta przeglądalem ofertę na lato itaki http://www.itaka.pl/lato/
Jest trochę interesujących miejsc, a przede wszystkim fajne zniżki dla rodzin. Bułgaria chyba będzie hitem w przyszłym roku, choć mnie bardziej interesuje Chorwacja.
Gregory

Postautor: emmanuel » 10 sty 2017, 9:23

Oj jest dużo miejsc jest, Itaka bez dwóch zdań zadbała o klientów, w żadnym innym biurze(na stronie) nie widziałem takiej gamy ofert, świetna sprawa. Będzie z czego wybierać.
emmanuel

Postautor: Gregory » 16 sty 2017, 7:34

Oczywiście, że w Itace znajdziesz dużo miejsc. Osobiście wolałbym w jakieś mniej uczęszczane, ale jak jedziesz z rodziną, to preferencje się zmieniają. warunki muszą być dobre, miejsce znane i tam gdzie łatwo można się również do kogoś po polsku odezwać.
Gregory

Postautor: Mucha » 06 lut 2017, 0:45

Itaka wychodzi właśnie naprzeciw takim potrzebom, dla rodziny jak i dla osób samotnych coś znajdziesz, bez problemu ; )
Mucha

Postautor: marekss » 12 lut 2017, 10:42

Polecam się wybrać na safari, czyli nie że się siedzi ileś dni w miejscu, tylko jest cały czas objazd. Ja coś takiego zaliczyłam dzięki firmie Wild Wind Safaris. Byłam na takiej wyprawie prawie 2 tygodniowej z Namibii, aż do Zambii. Co dzień to nowe atrakcje na nas czekały. Cały czas w drodze – bardzo lubię takie akcje. Minął już rok, a ja ciągle o tym wyjeździe opowiadam i siedzi mi w głowie.
marekss

Postautor: Mish » 21 lut 2017, 10:39

Nie znam tego biura nawet z nazwy, więc nie zdecydowałabym się. Jeżeli chodzi o safari, to od pewnego czasu kusi mnie Safari z Wielką Piątką z Itaki. 1750 km fajnego programu w południowej Afryce. :)
Mish

Postautor: sun » 24 lut 2017, 22:54

Też nie zdecydowałabym się na jakieś nieznane biuro, za dużo ich ostatnio upadało. Itaka jednak jest sprawdzona i od lat na rynku, bez ekscesów.
sun

Postautor: Mish » 27 lut 2017, 15:45

Przede wszystkim wygląda stabilnie w rankingach rp i cieszy się dużą lojalnością klientów. To o czymś świadczy.
Mish

Postautor: madziaa7 » 03 mar 2017, 8:21

A ja jadę w tym roku do Ziemi Świętej. Od dawna się nosilam z takim zamiarem, i wybrałam biuro Novum travel. MAja bardzo ciekawy program całego wyjazdu no i dobre opinie, także na pewno będzie ciekawy wyjazd :)
madziaa7

PoprzedniaNastępna