Parking blisko Modlina

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Parking blisko Modlina

Postautor: Publiusz » 12 lis 2015, 18:23

Niedługo lecę na wyjazd zagraniczny, który potrwa prawie tydzień. Jestem spoza Warszawy, a wylot mam z Portu Lotniczego Modlin. Mam zamiar podjechać do lotniska swoim samochodem, ale muszę gdzieś go później zostawić. Mógłby ktoś polecić jakiś sprawdzony parking strzeżony, na którym można by zostawić auto na kilka dni za w miarę rozsądną cenę? Oczywiście dobrze by było gdyby lokalizacja tego parkingu nie była zbyt odległa w stosunku do terenu lotniska. Niby jest tam sporo tych parkingów w okolicy, ale może ktoś poleci jakiś konkretny w oparciu o własne doświadczenia.
Awatar użytkownika
Publiusz

Re: Parking blisko Modlina

Postautor: Gość » 13 lis 2015, 11:05

Słuchaj na Modlinie jest jakiś parking z tego co słyszałam. Mój kolega ostatnio leciał za granicę do swojej kuzynki w odwiedziny. On nie jest jakoś specjalnie kasiasty ale jest strasznym dusi groszem i na pewno nie korzystałby z jakiegoś drogiego parkingu an lotnisku. Wolał by się tam dostać komunikacją miejską albo czymś, ale pojechał samochodem i uto zostawił na parkingu na kilka dni. Jak będę się z nim widziała to się go popytam o ten parking co i jak. Wtedy dam Ci znać jakie ceny i w ogóle. Pozdrawiam!!!!!
Gość

Postautor: aniela88 » 13 lis 2015, 11:06

Słuchaj na Modlinie jest jakiś parking z tego co słyszałam. Mój kolega ostatnio leciał za granicę do swojej kuzynki w odwiedziny. On nie jest jakoś specjalnie kasiasty ale jest strasznym dusi groszem i na pewno nie korzystałby z jakiegoś drogiego parkingu an lotnisku. Wolał by się tam dostać komunikacją miejską albo czymś, ale pojechał samochodem i uto zostawił na parkingu na kilka dni. Jak będę się z nim widziała to się go popytam o ten parking co i jak. Wtedy dam Ci znać jakie ceny i w ogóle. Pozdrawiam!!!!!
Awatar użytkownika
aniela88

Postautor: monyka » 16 lis 2015, 19:07

parking na pewno jakiś jest koło lotniska, w końcu pewnie dużo osób odlatuje w konkretne miejsca i chce gdzieś przechować swój samochód :) radzę Ci sobie sprawdzić na googlach jaką konkretną nazwę ma ten parking i w jakich godzinach jest czynny, chociaż pewnie całodobowo jest czynny, zawsze możesz iść na żywioł i pojechać troszkę wcześniej i znaleźć odpowiednie miejsce dla swojego samochodu :) a tak na serio polecam google do sprawdzania takich informacji na przyszłość :) pozdrawiam i udanego urlopu :)
monyka

Postautor: Lotnisko Modlin » 25 lis 2016, 18:15

Z parkingu korzysta się wygodnie i nie musi on wcale być drogi. To duże bezpieczeństwo i zaoszczędzenie nerwów. Wiemy, że nasz samochód będzie na nas czekał, że nic mu się nie stanie. Póki co najlepszym parkingiem, z którego korzystaliśmy, był http://www.automix-parking.pl/. Jeżeli jeszcze będziemy w okolicy, to na pewno o nim pomyślimy. Ceny są korzystne i nie ma żadnych haczyków, cennik jest na stronie.

Ostatnio przesunięty w górę 25 lis 2016, 18:15 przez: Anonymous.
Lotnisko Modlin