Gdzie jest najcieplej w zimie w europie

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Gdzie jest najcieplej w zimie w europie

Postautor: Karina2016 » 22 lip 2016, 13:59

Polecam Neum :) pogoda sprzyja :) http://www.timeonflight.com/neum-miasto-bezcenne
Karina2016

Postautor: kodor » 05 sie 2016, 9:41

Gabon, Dominikana. A jeśli chodzi bardziej o taką typową wiosnę, to Kanary, Egipt, Madera.
Kwestia oczekiwań, ale większość kierunków jest w tym okresie do ogarnięcia za kasę na poziomie 3k od osoby.
I za tyle to się zdecydowanie opłaca. Wyjazd zimą jest wyjątkowy, tym bardziej kiedy ruszamy z Polski zasypanej śniegiem i z wielkim mrozem.
W grudniu 2015 na Travelplanet Kenia pojawiła się za 1800 zł. Ale to trzeba rezerwować z dnia na dzień.
kodor

Postautor: modra » 08 sie 2016, 9:42

Ale to właśnie na Travel planet widziałam kiedyś Gabon poniżej 2k. Takie stawki pojawiają się głównie w grudniu co nie?
Tam wtedy pogoda jest super, ale mniej ludzi jednak podróżuje. Prawda jest taka, że w egzotykę warto celować właśnie w takich okresach.
Wtedy okazji jest sporo i w zasadzie wszystkie znane kierunki są dostępne.
Bo np. w okresie letnim na Dominikanie macie porę deszczową.
modra

Postautor: annodomi » 27 sie 2016, 18:26

W grudniu wiele miejsc jest do ogarnięcia bardzo tanio. Wyspy Goa załatwisz za podobnie pieniądze, powaga ;-)
Egipt w tym okresie - normalka. Teoretycznie zima nie powinna być dobrym okresem na wyjazdy, ale w praktyce właśnie wtedy mnóstwo kierunków jest sprzedawanych dziwnie tanio, pomimo tego, że panują tam wtedy perfekcyjne warunki do wypoczywania.
Na tanie wakacje można wyjechać w zasadzie przez cały rok.
annodomi

Postautor: Domuś » 19 paź 2016, 13:36

Hiszpania? :) Timeonflight.com tam widziałam takie informację :)
Domuś

Postautor: kodor » 09 lis 2016, 17:28

NA zimę masz dużo więcej ciekawych kierunków za normalną kasę.
W tym momencie bardzo modne są np. Wyspy Zielonego Przylądka - nie takie drogie, a jednak piękne miejsce z dobrymi warunkami.
To oczywiście głównie pod wypoczynek, ale mimo wszystko warto. Na Travelplanet nawet w tym momencie widzę wyjazdy za ponad 2k.
Oczywiście nie ze wszystkim w cenie, ale ogólnie to dobre warunki.
kodor

Postautor: emma » 25 lis 2016, 8:23

Dla narciarzy chyba najlepsze są Alpy :D ale mi wystarczą nasze góry pod warunkiem że śnieg spadnie, tym razem mam zamiar kupić własne narty, zajrzę do nartywarszawa.pl bo tam sprzedawca na pewno będzie wiedział jaka długość nart będzie dla mnie idealna. :)
emma

Postautor: Dominika » 05 gru 2016, 12:58

Tajlandia :) Warto odwiedzić portal PolskaLata.pl :) Tanie bilety lotnicze praktycznie w każde miejsce na świecie. Dodatkowo można zabukować piękny hotel w dobrej cenie i wynająć auto. :) Polecam!.
Dominika

Postautor: Pawełł » 09 sty 2017, 13:33

Wejdź na timeonflight.com :) i sprawdź gdzie warto się wybrać :)

Ostatnio przesunięty w górę 09 sty 2017, 13:33 przez: Anonymous.
Pawełł

Poprzednia