aktywny wypoczynek

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

aktywny wypoczynek

Postautor: aktywnypodroznik » 12 sty 2016, 7:44

witam serdecznie, szukam fajnego wyjazdu na aktywny wypoczynek, możecie cos polecic? prosze o niezamieszczanie ofertbiur podróży, interesująmnie rzeczywiste doswiadczenia rzeczywistych osób ;)
aktywnypodroznik

Re: aktywny wypoczynek

Postautor: rodriguez » 17 lut 2016, 12:18

zatem niech opiszę ci moje doswiadczenia. :)udalem się w 2013 do brazylii na kurs kitesurfingu ze suenosurfem. niesamowite krajobrazy, codzienne cwiczenia w wodzie z deską, pyszne jedzenie i otaczal mnie raj na ziemi;p poszukaj takich wyjazdow, powinieneś być zadowolony, skoro lubisz aktywny wypoczynek.
rodriguez

Postautor: lucas33 » 29 sie 2016, 8:10

Jestem od dziecka zakochany w polskich górach. Nie jeżdżę w żadne Alpy, tylko w Tatry, czy Pieniny. Z takich fajniejszych noclegów jakie mógłbym polecić to na pewno moje ostatnie odkrycie, czyli schronisko Orlica. Super miejsce w górach, tuż przy popularnych szlakach – choćby trasie na Sokolicę. Idealne miejsce jak ktoś lubi trochę pochodzić po górach i aktywnie wypocząć.
lucas33

Postautor: toja2 » 31 sie 2016, 9:39

Ja polecam wyspę Madera właśnie wróciliśmy ale wakacje nie do zapomnienia pierwszy raz takie aktywne spacer po lewadach coś wyjątkowego! Leciałam z itaka i załapałam sie na zniżkę jak bedzie tylko taka możliwosc to jescze raz wybiorę sie na takie wakacje aktywne ale teraz chyba rowerem. :o
toja2

Postautor: Mish » 31 sie 2016, 19:28

Gratuluję udanego urlopu. A w jakim hotelu byliście? Chciałabym coś sprawdzonego na przyszłość, więc chętnie poznam opinię. :)
Mish

Postautor: serss » 30 wrz 2016, 12:26

Myślę, że nie powinna cię zawieść usługa sprzedaży voucherów hotelowych na Wyspach Kanaryjskich, którą świadczy firma Holiday Resorts. Jej ofertę, z której ja już w tym roku skorzystałem możesz znaleźć na stronie firmowej pod adresem www.holidayresorts.com.pl . Polecam!
serss

Postautor: Kubass » 04 paź 2016, 9:40

W różnych miejscach nocowałem jeśli chodzi o Pieniny i najlepiej wspominam schronisko Orlica w Szczawnicy. To jest dokładnie zlokalizowane przy szlaku jak się idzie na Sokolicę. Ładne, odnowione pokoje, do tego restauracja, gdzie podają rewelacyjny torcik bezowy, palce lizać!
Kubass

Postautor: PaulinaK » 29 paź 2016, 14:16

Hotel Aurora w Międzyzdrojach. 100m od plaży, spa, basen, dużo atrakcji dla dzieci, wysoki standard, fenomenalne jedzenie. Jeżdżę tam często z mężem na weekendowy odpoczynek, moja firma organizuje tam konferencje, zawsze jestem w 100% zadowolona
PaulinaK

Postautor: Novy » 23 lis 2016, 19:57

lucas33 pisze:Jestem od dziecka zakochany w polskich górach. Nie jeżdżę w żadne Alpy, tylko w Tatry, czy Pieniny. Z takich fajniejszych noclegów jakie mógłbym polecić to na pewno moje ostatnie odkrycie, czyli schronisko Orlica. Super miejsce w górach, tuż przy popularnych szlakach – choćby trasie na Sokolicę. Idealne miejsce jak ktoś lubi trochę pochodzić po górach i aktywnie wypocząć.

Na takie wyprawy trzeba dobrze się przygotować. Przede wszystkim odzież i jakieś podstawowe narzędzia typu scyzoryk czy latarka, żeby nas żadna pogoda ani sytuacja nie zaskoczyła w trakcie wędrówki
lucas33 pisze:Jestem od dziecka zakochany w polskich górach. Nie jeżdżę w żadne Alpy, tylko w Tatry, czy Pieniny. Z takich fajniejszych noclegów jakie mógłbym polecić to na pewno moje ostatnie odkrycie, czyli schronisko Orlica. Super miejsce w górach, tuż przy popularnych szlakach – choćby trasie na Sokolicę. Idealne miejsce jak ktoś lubi trochę pochodzić po górach i aktywnie wypocząć

Ja też uwielbiam polskie góry i aktywny wypoczynek, a już najbardziej lubię letnie wypady pod namioty! Nie ma to jak narąbać drewna, rozpalić ognisko krzesiwem i potem przy nim siedzieć cały wieczór w gronie znajomych !
Novy

Postautor: otoja » 24 lis 2016, 15:10

ja polecam postawić na wypożyczenie kampera i zwiedzić w ten sposób parę krajów i miejsc ;) do kampera można zapakować rowery lub inne rzeczy, wieć bez problemu spedzi się aktywnie czas. zresztą dla chcącego nic trudnego. zresztą sami o tym poczytajcie http://dethleffs-polska.pl/co-musisz-wiedziec-decydujac-sie-na-wypozyczenie-kampera/
otoja

Następna