Ubezpieczenie podrożne - tak czy nie?

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Ubezpieczenie podrożne - tak czy nie?

Postautor: Kora_K » 18 sie 2016, 5:37

Ja przed każdym dłuższym wyjazdem za granicę wykupuję pakiety dodatkowego ubezpieczenia. Tyle słucha się o wypadkach, zamachach itp. Zależy na jakim ubezpieczeniu Ci zależy. Ile jesteś w stanie zapłacić itp. Ja zawsze wybieram się do biura ubezpieczeniowego tam wyszukują dla mnie idealną ofertę w przystępnej cenie.
Kora_K

Postautor: rodzyneczka » 30 sie 2016, 11:46

Ja zawsze kupowałam i kupować będę - przynajmniej jak się coś stanie, to będzie jedno zmartwienie mniej, że się nie możemy za leczenie wypłacić. W tym roku brałam w Idea Fairplay, a to dlatego, że koleżanka, która ma fundację wspominała, że jak się tam bierze ubezpieczenie, to część dochodu z tego idzie na wybraną przez klienta akcję charytatwyną, fundację albo wsparcie sportowe. No i faktycznie, w umowie wybrałam jej fundację i część poszła na ich konto. Ciekawe rozwiązanie :)
rodzyneczka

Postautor: Jolanta » 04 wrz 2016, 13:49

Jak najbardziej, trzeba dmuchać na zimne. A ubezpieczenie wcale nie musi być drogie. Polecam skonsultować się z konsultantem pzu w ofercie wojażer, ja jestem zadowolona z oferty :)
Jolanta

Postautor: Renia » 06 wrz 2016, 11:36

Ubezpieczam się dodatkowo przy każdym wyjeździe za granice. Lista zagrożeń, które podczas podróży i pobytu może się wydarzyć jest dość długa.
Nie jestem w stanie wskazać konkretnej firmy ubezpieczeniowej, ponieważ każdorazowo przed wyjazdem porównuje różne oferty za pomocą kalkulatora Rankomat.
W moim ubezpieczeniu podróżnym zawsze muszą być ujęte koszty związane z leczeniem, oraz koszty utraconego bagażu.
Renia

Postautor: Ekspert_PZU » 07 wrz 2016, 11:04

Jak pisze @Jolanta, o ubezpieczeniu PZU Wojażer można dowiedzieć się na infolinii, ale także na stronie PZU. A jeśli potrzeba wyliczyć składkę, zapraszam do portalu moje.pzu.pl :)
Awatar użytkownika
Ekspert_PZU

Postautor: tolena » 26 wrz 2016, 7:39

Zazwyczaj jak lecę to wykupuje ubezpieczenie w biurze podrózy. Teraz lecieliśmy z Itaką i dokupilismy ubezpieczenie, żeby faktycznie calkowicie było to All Inclusive :)
tolena

Postautor: Mika » 25 lis 2016, 18:08

A czy takie ubezpieczenie z biura podrózy można sobie wliczyć w koszta czy to jest kwestia osobna zupełnie. Jak było w Itace?
Mika

Postautor: Kafka » 05 gru 2016, 9:21

Oczywiście, że lepiej się ubezpieczyć. Przypadki chodzą po ludziach. Najlepiej poszperaj sobie na jakichś porównywarkach, np. rankomacie.
Kafka

Postautor: Jaasiek » 15 gru 2016, 10:19

Tak, kiedyś się nie ubezpieczaliśmy dodatkowo ale odkąd nasłuchaliśmy się o różnych nieprzyjemnych sytuacjach naszych znajomych zawsze przed wyjazdem wykupuję u nich http://zdrowotne.pl dodatkowe ubezpieczenie i mam spokojny wyjazd a to nie kosztuje aż tak znowu dużo żeby się później czymś stresować czy pluć sobie w brodę,że się o tym nie pomyślało
Jaasiek

Poprzednia