lot do Azji - czemu tak drogo?

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

lot do Azji - czemu tak drogo?

Postautor: Samba » 07 cze 2016, 9:33

na jesien wybieram sie do Chin i jednak jak zobaczyłem ceny samolotów to sie złapałem za głowę, czemu jest tak drogo?! Macie jakieś doświadczenie w lotach międzynarodowych? Gdzie można znaleźc jakieś tańsze opcje ?
Samba

Re: lot do Azji - czemu tak drogo?

Postautor: Kaj » 27 sie 2016, 13:50

No ja jak leciałem do malezji to się trochę naszukałem. Warto było. Znalazłem portal który nie dość, że ma tanie loty to jeszcze ma promocje. Swój bilet ogarniałem na http://www.eloty.pl/malezja/
Kaj

Postautor: MagdaLena123 » 05 paź 2016, 11:38

Ja znalazłam tanie bilety na polskalata.pl :) Mega polecam:) Byłam w Dubaju za 650 zł w obie strony :)
MagdaLena123

Postautor: canis » 07 paź 2016, 15:01

Co rozumiesz przez drogo? Jak rezerwuje się bilet z odpowiednim wyprzedzeniem to jest taniej, im bliżej daty wylotu tym cena wyższa.

Promocje można wyłapać na fly4free.pl - jakiś czas temu widziałem tam loty na Filipiny za 600zł-800zł w obie strony.

Poza tym polecam skyscanner.net
binarne-opcje.pl -zacznij zarabiać na opcjach binarnych!

iearn.pl - zarabiaj bitcoiny!
canis

Postautor: Daria » 05 gru 2016, 12:59

Wcale nie tak drogo :) Warto odwiedzić portal PolskaLata.pl :) Tanie bilety lotnicze praktycznie w każde miejsce na świecie. Dodatkowo można zabukować piękny hotel w dobrej cenie i wynająć auto. :) Polecam!.
Daria

Postautor: Turysta » 06 gru 2016, 9:58

Drogo, bo i odległość dość sporo. W sumie zależy jeszcze w które miejsce Azji - do Rosji nie jest wcale drogo np. Moskwy. Co innego Indie czy Japonia.
Turysta

Postautor: kolo » 30 cze 2017, 9:25

Nie jest to topowy kierunek wakacyjny, do tego duża odległość...
kolo

Postautor: Lolek » 25 sie 2017, 20:52

Dokładnie, trzeba z wyprzedzeniem kupować, to można fajnie cenowo trafić. A co do tak dalekich wyjazdów to bardzo dobrze coś takiego organizuje Kiribati Club. Byliśmy z nimi w Maroku i Tajlandii i było wszystko perfekcyjnie zorganizowane, żadnych zastrzeżeń nie mieliśmy.
Lolek