Jakie tanie linie lotnicze polecacie?

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Jakie tanie linie lotnicze polecacie?

Postautor: Jolanta » 13 mar 2013, 12:01

Jakie linie lotnicze polecacie? Oczywiście jak najtańsze. Nie chodzi mi tylko o polskich operatorów, bo mam blisko do Berlina i mogę latać stamtąd. Zastanawiam się tylko, jakie są opinie na temat różnych linii lotniczych. Z góry dzięki na opinie. Pozdrawiam.
Jolanta

Re: Jakie tanie linie lotnicze polecacie?

Postautor: refreshka » 18 mar 2013, 11:19

ja leciałam tylko rayanair, więc nie mam zbyt wielkiego porównania, ale te linie można powiedzieć spełniły moje oczekiwania choć walka o to kto pierwszy wejdzie na pokład była jak walki w kisielu na tandetnej dyskotece
refreshka

Ryanair - opinie

Postautor: Magda » 18 mar 2013, 13:46

Też latałam tylko Ryanair ale nie miałam nigdy przygód z wyścigami do samolotu. Jakoś zawsze ustawiłam się tak w kolejce że nie musiałam o nic walczyć, zawsze udało mi się usiąść przy oknie. Samoloty są na tyle pojemne, że można być daleko w kolejce, a miejsce znajdzie się bez problemu. Zresztą dla każdego wystarczy... nie wiem po co ludzie robią te wyścigi.
Magda

Postautor: bezedurka » 13 maja 2013, 16:43

Ja najczęściej korzystam z wyszukiwarek lotów ;) W tym roku zamierzam odwiedzić Izrael. Znalazłam tanie loty do Izraela i chciałabym sama zaplanować tą wycieczkę - mieszka tam moja znajoma i obiecała mnie oprowadzić ;)
bezedurka

Postautor: 7tomas7 » 24 maja 2013, 9:03

Mogę polecić rayanair. Naprawdę tanie i dobre linie lotnicze.
http://www.hotele.pl/
7tomas7

Postautor: refreshka » 12 lip 2013, 19:06

[quote="bezedurka"]Ja najczęściej korzystam z wyszukiwarek lotów ;) [/quote]

faktycznie takie wyszukiwarki są przydatne, ostatnio sama to testowałam i okazuje się, że chociażby bilety lotnicze do Budapesztu można kupić w bardzo korzystnych cenach, taka podróż to chyba wyniesie nawet mniej niż podróż autem z Zakopanego nad polskie morze :)
refreshka

Postautor: Piotrek » 28 mar 2014, 3:43

Ja korzystam z xxxxxxxxx jeśli chodzi o tanie loty i z traveliady jeśli chodzi o wakacje. Zawsze znajdują o wiele taniej jak w normalnych biurach podróży, a jeśli się do nich zadzwoni to oferty są wręcz szokująco niskie, zwłaszcza we xxxxxxxxx.
Piotrek

Postautor: Ryszard » 13 cze 2014, 10:13

Witam
Chciałbym ostrzec wszystkich przed korzystaniem z "tanich" linii lotniczych WIZZAIR.
Wyrażam swoją opinię na podstawie mojego doświadczenia przy realizacji lotu do Kutaschi w Gruzji w dniu 17.05.2015 r.
Planowana godzina odlotu 0.30 z lotniska Katowice-Pyrzowice.
Lot został opóźniony o 20 godzin jak to się wyraził przewoźnik z przyczyn operacyjnych. Na lotnisku zostaliśmy potraktowani jak bydło. Odbyła się standardowa odprawa na około 2 godziny przed planowanym czasem odlotu. W strefie zamkniętej po odprawie znalazło się około 300 osób na lot do Gruzji. Na monitorku przed drzwiami wyjściowymi pojawił się komunikat o godzinie odlotu, nr lotu itd. - standard. Po upływie 30 minut już po planowanej godzinie odlotu napis na monitorku zniknął ale cisza, żadnego komunikatu. Po kolejnych 30 minutach zostało zgaszone światło w hali odlotów i zostało tylko oświetlenie awaryjne oraz została wyłączona wentylacja ale żadnej informacji. Po kolejnych 15 minutach komunikat głosowy, że samolot jest opóźniony i planowana godzina odlotu 23.20 i że wszyscy muszą opuścić halę odlotu, zwrócić towary zakupione w strefie wolno-cłowej. Zostaliśmy przeszukani przy drzwiach w chamski sposób przez celników wepchnięci do autobusów. Autobus przejechał dosłownie 15 m i w hali przylotów odbyła się kontrola paszportowa po czym odbiór bagażu i zostaliśmy wyrzuceni na ulicę w kolejny chamski sposób. Na lotnisku nie było osoby która potrafiłaby odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie.
W tym momencie przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z lotniska Katowice - Pyrzowice.
Ostatecznie lot odbył się z opóźnieniem 20 godzin. Na pokładzie przywitała nas bardzo nie miła obsługa samolotu. W trakcie w wyjątkowo bezczelny sposób usiłowali sprzedawać napoje i coś do zjedzenia, a korzystanie z pokładowej toalety było prawie nie możliwe, ponieważ jak to ogłaszał kapitan toaleta zostaje zamknięta dla bezpieczeństwa podróżnych.
Koszt przelotu tanimi liniami po uwzględnieniu opłat dodatkowych w tym odprawy bagażu po jego precyzyjnym ważeniu i mierzeniu stał się porównywalny z normalnym samolotem rejsowym a konkretnie Lufthansa.
Pozdrawiam wszystkich i proszę szukajcie innych okazji przelotu niż tanie linie lotnicze WIZZAIR i nie korzystajcie z lotniska Katowice - Pyrzowice!!!!
Ryszard

Postautor: golk » 23 sty 2015, 8:02

Możecie podac tez strony na jakis łatwo jest znaleźć tanie przeloty-wiem, że takie sa ale nie wiem gdzie ich szukać.
golk

Postautor: liberski » 28 sty 2015, 18:08

Sporo fajnych ofert jest na fp na fb: Mleczne podróże i fly4free.
Ja wyhaczyłem tam kilak tanich lotów, no cóz.. najwięcej z wizzair.
liberski

Następna