Jakie tanie linie lotnicze polecacie?

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Jakie tanie linie lotnicze polecacie?

Postautor: globfly » 02 mar 2015, 5:49

Wybierając tanie linie musimy liczyć się z mniejszą ilością miejsca oraz płatnością za każdy dodatek typu - większy bagaż, odprawa na lotnisku, więcej miejsca na nogi etc. Jednak jeśli zależy nam na transporcie z punktu a do punktu b za rozsądną cenę to jest to tanie linie są dobrym wyborem. Osobiście uważałbym na Ryanair - podobno tankują za mało paliwa i w sytuacjach awaryjnych może nie starczyć :)
Pozdrawiam :)
Biuro Podróży Glob
http://www.globfly.pl
globfly

Postautor: klaudyna90 » 27 mar 2015, 13:48

Lepiej korzystać z portali z tanimi lotami niż szukać strona po stronie połączeń u wszystkich przewoźników, portale dają możliwość porównania cen poszczególnych linii, kupna najlepszej opcji, to wygodne rozwiązanie, ktoś wspomniał o fly4free, kiedyś były tam lepsze ceny, Wizz Air Czy Ryanair jasne że warto, choć czasem okazuje się że inne linie są tanie, choć za takie nie są uważane, ostatnio kupiłam bilety do Madrytu na centerfly, nie przepłaciłam :) a wiadomo warto szukać
klaudyna90

Postautor: klaudyna90 » 29 kwie 2015, 9:46

z tym brakiem paliwa to przesada:), a ludzie wierzą w takie bzdury i potem uważają że tanie linie są niebezpieczne co wcale nie jest prawdą, a co do opłat, tanie linie to fajny sposób na podróż, przecież nie od razu trzeba korzystać z mnóstwa udogodnień, a poza tym coraz więcej słyszę o liniach które niby są tanie a jednak oferują jakieś wygody, więc warto poszukać no a przede wszystkim warto wiedzieć że nie zawsze tanie linie są najtańsze, czasem np LOT ma niezłe ceny, promocje, dlatego nie wchodzę na strony przewoźników a na portal gdzie mam całe zestawienia cen różnych linii, taka moja rada:)
klaudyna90

Postautor: klaudyna90 » 30 cze 2015, 7:26

to jakie plany wakacyjne?
klaudyna90

Postautor: paulka77 » 11 sie 2015, 20:17

Ja latałam ryanairem i norwegian. Osobiście bardziej podoba mi sie Ryanair, profeska, fajny klimat i obsluga. Gdzie szukacie lotów? Bezpośrednio na ich stronie?
paulka77

Postautor: klaudynka90 » 29 sie 2015, 2:53

najlepiej szukać lotów na jednej stronie, w sensie nie wchodzić na poszczególne strony linii, tylko korzystać z wyszukiwarki, gdzie są różni przewoźnicy, porównanie cen - tak jest wygodniej, z takich które znam i korzystam to centerfly.pl spory wybór tam jest
klaudynka90

Postautor: klaudynka90 » 18 paź 2015, 20:08

Może jeszcze ktoś ma pomysł na tanie podróże?
klaudynka90

Postautor: Gral » 30 gru 2015, 13:05

Jeśli chodzi o tanie loty to polecam ryanair loty https://www.fru.pl/tanie-loty/Ryanair-FR/ . Zawsze z nich korzystam jak lecę do rodziny.
Gral

Postautor: milena1m » 20 sty 2016, 13:45

ryanair i wizzair mają stałe przeloty w miarę przyzwoitych cenach
Awatar użytkownika
milena1m

Postautor: marek99 » 18 mar 2016, 9:43

Ja polecam tanie loty z http://dolondynu.pl/ Londyn to moja wielka pasja , uczę się Angielskiego w szkole pilnie już dobre 8 lat teraz mam zamiar pogadać jakoś z tymi ludźmi. Nie ukrywam , że chciałbym zostać tam na stałe ale wiadomo jak jest.
marek99

PoprzedniaNastępna