Paszkwilant

Przedstaw się i napisz co Cię tu sprowadza.

Paszkwilant

Postautor: Inioszi » 07 wrz 2017, 20:04

Witam, jestem znudzonym facetem szukającym czegoś mądrego, co zapewni mu godziwe spędzenie swojego wolnego czasu. Jestem na wakacjach w domu rodzinnym, muzyk, za tydzień mam koncert, więc nie mogę nigdzie jechać. Rozmowa z kimś, kto chciałby się zabawić ze mną w patologiczną szczerość byłaby mile widziana. Rozśmieszanie się straciło już sens. Nie jestem romantykiem, ani innym typem chędożonego intelektualisty, lubię rozmawiać o trudnych tematach w szczerej oprawie. Problemy współczesnych kobiet, ich niskiego poczucia własnej wartości, co prowadzi do bezsensewnego wypinania pośladków do zdjęć i zakładanie specyficznych ubrań w celu zwiększenia poczucia swojej atrakcyjności? Problemy kościoła katolickiego w perspektywie ostatniego milenium? Problemy Polskiego społeczeństwa? Zbyt duża ilość patologii w domu własnym? Pogadam z ogromną przyjemnością o wszystkim. Opowiedzieć ci o mojej przeszłości? Chcesz mi coś opowiedzieć? Nie? W takim razie zlej ten post ciepłym moczem i przeglądaj dalej sieć. Obyś znalazł tam więcej sensu niż ja.

Ostatnio przesunięty w górę 07 wrz 2017, 20:04 przez: Anonymous.
Inioszi