Lista zaufanych biur podróży

Z kim wybrać się na urlop.

Re: Lista zaufanych biur podróży

Postautor: bozek » 05 mar 2017, 8:54

Oszustów nie brak ale mam nadzieję że już upadły te co miały nieczyste sumienia.Ja najczęściej korzystam z trzech Grekoss, Itaka ,Rainbow
bozek

Postautor: kaja65 » 13 mar 2017, 9:58

Jeśli chodzi o zaufane biura podróży, to ja bardzo polecam Novum Travel. Pan Dariusz - właściciel - świetnie wszystko organizuje. Autokary są klimatyzowane, wygodne, hotele w których nocujemy w dobrym standardzie, no i atrakcje do zwiedzania są naprawdę ciekawe. Byłam juz 2 razy z nimi na wycieczce i było rewelacyjnie :)
kaja65

Postautor: komando » 21 mar 2017, 13:47

ja co roku z innego biura korzystam i ani razu na żadnym się nie zawiodłem a byly to tui itaka, neckerman
komando

Postautor: sziki87 » 16 kwie 2017, 8:13

Potwierdzam, też korzystam co jakiś czas z tui. to jednak niemiecki kapitał, więc mniejszy strach, że upadnie i wystawi klientów do wiatru.
sziki87

Postautor: Jasia2 » 05 cze 2017, 10:35

Ja w zeszłym roku pojechałam do hiszpanii z novum travel. Świetne biuro podróży, wycieczka byłą ciekawa, bardzo dobrze zorganizowana. Ale najlepsze co tam było, to atmosfera, naprawdę niesamowita. DO tej pory utrzymuję kontakt z niektórymi a w tym roku znowu jadę z novum właśnie na wakacje :)
Jasia2

Postautor: Karolla2 » 24 lip 2017, 21:54

Jeśli chodzi o takei zaufane biuro, które organizuje kolonie dla dzieci, to bardzo polecam "Tropem Przygody". Nasi chłopcy są wręcz zachwyceni tymi koloniami, byli już nad morzem i na mazurach :)

Ostatnio przesunięty w górę 24 lip 2017, 21:54 przez: Anonymous.
Karolla2

Poprzednia