Lista zaufanych biur podróży

Z kim wybrać się na urlop.

Re: Lista zaufanych biur podróży

Postautor: Lozanna92 » 22 maja 2016, 13:55

Polecam TUI i wszystko co zostało z dawnego orbisu niestety ale inne biura podróży nie zajmują sie turystami jak trzeba a byłam juz z rainbowem i itaką
Lozanna92

Postautor: wartka » 08 cze 2016, 3:04

ja przyznam że po spektakularnym upadku paru znanych i pozornie zaufanych biur podróży ja się poddałam i załatwiam wyjazdy tylko na własną rękę, a jak się znajdzie fajnie tanie bilety przez http://www.eloty.pl/ to tańsze wakacje często niż w Polsce wychodzą
wartka

Postautor: alatka » 19 cze 2016, 18:46

ja też zdecydowanie przestałam ufać biurom podróży i zaczęłam realizować wszystkie wyjazdy sama, teraz jedziemy nad jezioro do agroturystyka brzezina na Pałukach i nie możemy się doczekać, bardzo urocze miejsce, otoczone piękną przyrodą już nie możemy się doczekać
alatka

Postautor: turysta12 » 10 lip 2016, 14:35

ja co roku korzystam z biura Alfa Tour i jeszcze nigdy nie miałem jakiś nieprzyjemnych problemów zawsze wszystko zorganizowane na tip-top.
W tym roku jadę z żoną na turnus rehabilitacyjny bo teraz wprowadzili go w ofercie a jest to dla nas bardzo dobra opcja bo razem borykamy się z kontuzjami a tak to połączymy rehabilitację z wypoczynkiem :)
turysta12

Postautor: Caira » 17 lip 2016, 16:28

Ja właśnie nie wiem czy lepiej jechać na własna rękę, czy żeby biuro zorganizowało wycieczkę. Chce zobaczyć Turcję, jak sądzicie? Macie jakieś fajne biuro podróży?
Awatar użytkownika
Caira

Postautor: Dawid 1234 » 01 sie 2016, 14:18

Osobiście mogę polecic oferty first minute :) korzystałam już kilka razy biura podróży mają świetne oferty :)
http://www.timeonflight.com/urlop-first-minute :)
Dawid 1234

Postautor: popper » 16 sie 2016, 20:48

Nie ma takiej listy - w branży wiele zmieniło. Możesz największych traktować jako pewniaków, ale co z tego, skoro wakacje wcale nie są z nimi udane? A przynajmniej takie są moje doświadczenia. Nie patrzymy na nazwę biura, tylko kupujemy przez Travelplanet, a tam masz w cenie od razu ubezpieczenie na wypadek bankructwa BP. Sprawdzajcie dokładnie hotele do których się wybieracie. W sieci można przecież znaleźć wszystko na ich temat. I wtedy wakacje powinny być udane.
popper

Postautor: Mucha » 18 sie 2016, 17:00

Bardzo cenię sobie Itakę, biuro, do którego na prawdę mam duże zaufanie. Nie było sytuacji abym był przez nich nazwijmy to - źle potraktowany.
Mucha

Postautor: Krysztalek1 » 05 wrz 2016, 16:14

Jeśli chodzi o przeloty to mile zaskoczyło mnie lotnisko Bydgoszcz. Właśnie stamtąd lecieliśmy do Rzymu , odprawa była bardzo szybka , obsługa miła a sam przelot przyjemny i bezpieczny. Mam nadzieję ,że w kolejnych latach będzie więcej takich lotnisk, bo to na prawdę bardzo fajna sprawa jeśli chcesz szybko gdzieś się dostać. Polecam zajrzeć na ich stronę http://bzg.aero/
Krysztalek1

Postautor: Mucha » 15 wrz 2016, 11:18

Fajna jest też opcja last minute, teraz po sezonie wakacyjnym na Itace można znaleźć całkiem fajne i korzystne cenowo oferty. Po sezonie zawsze mniej ludzi jest, więc można się w spokoju zrelaksować.
Mucha

PoprzedniaNastępna