Lista zaufanych biur podróży

Z kim wybrać się na urlop.

Re: Lista zaufanych biur podróży

Postautor: Paweł J. » 20 wrz 2016, 15:14

Mogę polecić świetne miejsce :) http://www.timeonflight.com/sztokholm
Paweł J.

Postautor: pytajnik » 29 wrz 2016, 17:58

Na razie korzystałem tylko z itaki i nie mam im nic do zarzucenia. Dostałem to co było w katalogu i to z wysokim rabatem. Jeżeli będę wybierać się na wakacje all inclusive to pewnie znowu od nich kupię wycieczkę.
pytajnik

Postautor: Dinren » 06 paź 2016, 9:09

od lat wyjeżdżam na wakacje z bestour.pl polecam
Dinren

Postautor: AdaNieWypada » 07 paź 2016, 13:14

Ja nie korzystam z biur podróży:) sama organizuje sobie wyjazdy i wychodzi dużo taniej :) polecam PolskaLata.pl znajdziesz tam bilet, hotel i auto w razie potrzeby :)
AdaNieWypada

Postautor: Mucha » 02 lis 2016, 1:07

Podobnie jak wielu innych polaków korzystam z biur podróży, na przykład z Itaką czesto jeździmy na wczasy czy urlopy. Biuro podróży to bardzo dobre rozwiązanie gdy nie zna się państwa, do którego jedziemy na wczasy.
Mucha

Postautor: saragossa » 31 gru 2016, 10:42

Itaka jest takim naszym zaufanym biurem podróży, latamy z nimi od kilku lat i zawsze wszystko odbywało się pozytywnie. Z resztą to duże, jak nie największe biuro podróży w polsce więc i nie ma problemów z płynnością finansową, to też nie martwimy się o bankructwo bo takowe im nie grozi.
saragossa

Postautor: Gadala » 04 sty 2017, 14:48

ja od lat polegam na novumtravel i nigdy nie byłam zawiedziona, wszystko zawsze jest bardzo dobrze zorganizowane, mają fajne podejście do klienta, kontakt jest bardzo sprawny no i co ważne bardzo fajnie wypadają plany wycieczek, naprawdę starają się żeby to było atrakcyjne- ja zawsze super się bawiłam
Gadala

Postautor: pruszkinowa » 23 sty 2017, 22:25

Też chciałam napisać o novumtravel :D Mam podobne odczucia co do tego biura. Byłam z nimi dwa razy an pielgrzymce i raz na wycieczce do Chorwacji. W tym roku pewnie tez pojadę, bo bardzo dbają o każdego klienta no i wyjazdy sa zawsze dobrze zorganizowane
pruszkinowa

Postautor: Turysta » 21 lut 2017, 13:35

Biuro turystyczne Skarpa Travel. Miałem z nimi już do czynienia kilka razy - podróżowałem do Chorwacji, Grecji, byłem na Węgrzech.
Muszę przyznać, że naprawdę rewelacja. Mają niskie ceny (o wiele mniejsze niż konkurencja) i bardzo fajną ofertę na wiele krajów.
Świetna organizacja, wszystko bez najmniejszych problemów i bezstresowo. W cenę wliczone jest wszystko co potrzeba, nie trzeba nic dopłacać itd.
Marzy mi się jeszcze wycieczka objazdowa po całej Europie, może uda się w tym roku :D
Turysta

Postautor: pamella8a » 03 mar 2017, 8:22

Novum Travel. Zaufane i solidne biuro podróży. Wycieczki są organizowane bardzo dobrze, nigdy żadne problemy nie wynikają. No i mają bardzo bogatą ofertę wyjazdów
pamella8a

PoprzedniaNastępna