Gdzie już byliście, a gdzie się wybieracie?

Z kim wybrać się na urlop.

Re: Gdzie już byliście, a gdzie się wybieracie?

Postautor: toni65 » 21 sty 2016, 13:10

jestem milosnikiem podrozy, dlatego troche tego swiata juz zwiedzilem :) udalo mi sie juz byc we Wloszech, Hiszpanii, Francji i Tunezji. Planuje jeszcze udac sie do Chorwacji, moze Turcji. Wszytko zalezy czy uda mi sie wygospodarowac odpowiednia ilosc czasu wolnego. Z kolei do Turcji mialem jechac ostatnio, ale te kwestie polityczne mnie odstraszaja. Uwazacie, ze nie ma sie czego obawiac i warto jechac?
toni65

Postautor: melb1 » 23 sty 2016, 10:20

Barcelona to mój plan na wakacje :) nawet szukałam trochę opinii a ten temta gdzie lecieć , jakie tanie czy drogie loty . Akurat co do ceny to się nie rozczarowałam jest w miarę tanio za bilety lotnicze. Szukałam wielu stron na ten temat ale najbardziej spodobała mi się ta http://barcelonaloty.pl/.
melb1

Postautor: Miag » 27 sty 2016, 18:56

ja lubie spedzac wakacje w pl. w tym roku wybieram sie do trojanowa do babskiego spa w Talarii :D juz sie nie moge doczekac
Miag

Postautor: biedroska » 24 lut 2016, 23:06

ja zamierzam zwiedzac dolny slask. moja siostra byla w zeszlym roku w dusznikach zdroju i mowila ze bylo swietnie. z tego co pamietam to spala nawet w hotelu Sonata w samym centrum i miala wszedzie blisko, a do zwiedzania jest duzo :)
biedroska

Postautor: charlie » 28 lut 2016, 20:18

Jeszcze nie mamy planów na ten rok jeśli chodzi o wczasy. Rozważamy leniuchowanie na plaży albo jakiś aktywny wypoczynek. Przeglądaliśmy ofertę "No Limits" i jeśli chodzi o mnie to wybrałbym się na kurs surfingu ale jakieś zwiedzanie na rowerach.
charlie

Postautor: Theila » 29 lut 2016, 17:51

melb1 pisze:
> Barcelona to mój plan na wakacje :) nawet szukałam trochę opinii a ten
> temta gdzie lecieć , jakie tanie czy drogie loty . Akurat co do ceny to się
> nie rozczarowałam jest w miarę tanio za bilety lotnicze. Szukałam wielu
> stron na ten temat ale najbardziej spodobała mi się ta
> http://barcelonaloty.pl/.

Itaka ma genialna ofertę objazdowej wycieczki wlasnie jesli o Barcelone chodzi http://www.itaka.pl/wycieczki/hiszpania/cala-ona-barcelona,BCNBARC.html?ofr_id=b06d0e04c45253c44f4e02d6ff76ea7248ff02285a377e1941f34857c00ba26c&adults=2&childs=0 . zobacz sobie może Ci podpasuje. Mój znajomy był rok temu i bardzo sobie chwalił.
Theila

Postautor: Mish » 29 lut 2016, 22:38

Moi rodzice zaliczyli Klasyczne Włochy z takich objazdówek z Itaką. Bardzo zadowoleni wrócili. :)
Mish

Postautor: Mucha » 04 mar 2016, 12:01

Mish, na długo byli? Ja to rozglądam się za czymś na długi weekend, też przeglądam oferty z Itaki, dużo ich jest, mam w czym wybierać.
Mucha

Postautor: Adam » 08 mar 2016, 11:19

Na długi weekend to może lepiej spróbuj uderzyć w City Break. Zajrzałem na stronę Itaki - Amsterdam lub Ateny wyglądają zachęcająco. Swoją drogą do długiego weekendu jeszcze kawał czasu.
Adam

Postautor: Mucha » 14 mar 2016, 12:03

O, nie rzuciło mi się to w oczy, a przecież często przeglądam stronę Itaki. W każdym razie dzięki, bo ciekawe miejsce. Z resztą Itaka ma zawsze coś ciekawego w zanadrzu.
Mucha

PoprzedniaNastępna