Czerwiński Travel

Z kim wybrać się na urlop.

Czerwiński Travel

Postautor: Samba » 30 sie 2015, 21:22

Słuchajcie, ja w tym roku wysłałam dziecko na kolonię z biurem "Czerwiński Travel" z Gdańska. Chciałabym Wam serdecznie polecić to biuro, ponieważ zorganizowało fantastyczny wyjazd (tak zapewnia mnie moje dziecko;)) z dobrą opieką. Polecam :)
Samba

Re: Czerwiński Travel

Postautor: mama » 25 maja 2017, 6:33

Węgry Hajduszoboszlo 07.2016
witam
przestrzegam rodziców dbających i kochających swoje pociechy.Moje pierwsze doświadczenie z firmą Czerwiński Travel było zadowalające.Dziecko przebywało na obozie zimowym zorganizowanym z pieniędzy UE.Szukajac wakacji znałam tę firmę więc wybralismy Czerwińskiego- wakacje Węgry. Zamiast jednej przesiadki dzieci miały trzy, o czym nikt nas nie poinformował.Po prZyjeździe na miejsce 27 godZin podróŻy okazał o się, ze pokoje nie gotowe ,dano koce i w upale dzieci miały czekać ok 2 godZin na trawie przed pensjonatem.Dzwoni moja córka zaplakana, ze jest jej słabo i nikt się nią nie zajął.Ntychmiast wykonałam telefon i po 20 minutach dZiecko otrzymalo klucze do POKOJU.PoByt znosny. Powrót koszmar.Zeby dzieci z Katowic dojechaly o przyzwoitej godZinie do domu.Nasze musiały siedzieć 7 godZin na dworcu na walizkach.Bo Czerwiński zamiat kupić bilety na 7 rano kupił na 12 a dzieci przed 6 rano były już na dworcu.Dzięki wspaniałemu organizatorowi moje dziecko już nigdy w życiu nie zamierza jeźdz
ić na kolonie zorganizowanie przez biura podróży. Tak została zrażona dzięki Czerwiński Travel. Panie opiekunki same były nieswiadome takiej złej organizacji podróŻy i było im bardzo przykro.

Ostatnio przesunięty w górę 25 maja 2017, 6:33 przez: Anonymous.
mama