Szukam hotelu

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Re: Szukam hotelu

Postautor: Adrian » 06 mar 2017, 18:18

Jeśli mam polecić Hotel w Łodzi to polecam tylko i wyłącznie Hotel Borowiecki. Podczas wakacji wybraliśmy się z żoną i dziećmi na wypoczynek, zatrzymując się w Hotelu Borowieckim w samym centrum miasta. Już na samym wstępie zaskoczyło nas pozytywne nastawienie na pobyt dzieci oraz miła, profesjonalna obsługa hotelowa. Pokoje komfortowe bardzo czyste i zadbane, wyposażone we wszystko co im potrzeba: indywidualnie sterowaną klimatyzację, telefon, radio, TV- SAT, podłączenie do Internetu, mini serwis kawowo-herbaciany. Smaczne i eleganckie obiady, starannie przygotowane, urozmaicone menu i bardzo miła obsługa kelnerów. Dodatkowo każdy z czegoś skorzystał i znalazł coś fajnego dla siebie w atrakcjach hotelowych. Żona wielokrotnie korzystała z Spa i Wellness. To bardzo fajne miejsce na pełny relaks, wyciszenie i odpoczynek.
Adrian

Postautor: birdy » 02 kwie 2017, 6:43

sporo fajnych kwater ma bookapart :)
birdy

Postautor: decyma » 17 maja 2017, 8:36

A ja planuję w tym roku urlop w uroczym Lublinie! Planuję, ze zatrzymam się w hotelu Forum w Lublinie, on ma świetną lokalizację i podobno znany jest z pysznego jedzenia! w ogóle interesuje się tez bardzo Roztoczem i myślę, ze tam też się udam!
decyma

Postautor: Felicja » 06 cze 2017, 5:48

[quote="birdy"]sporo fajnych kwater ma bookapart :)[/quote]
Zgadzam się, ja często korzystam z tego portalu. Ostatnio tam rezerwowałam kwaterę na wakacje.
Felicja

Postautor: jala » 16 lip 2017, 15:27

[quote="Felicja"][quote="birdy"]sporo fajnych kwater ma bookapart :)[/quote]
Zgadzam się, ja często korzystam z tego portalu. Ostatnio tam rezerwowałam kwaterę na wakacje.[/quote]

Mi też się zdarza coś fajnego zarezerwować na Bookaparcie, ogólnie mają naprawdę fajne kwatery.
jala

Postautor: bambi » 18 lip 2017, 10:48

Ja jadę w sierpniu do Muszyny- znajomi polecili nam to miejsce, podobno bardzo spokojne i urokliwe miejsce. Wybraliśmy hotel Klimek, ma w swojej ofercie SPA, aquapark, sauny, całkiem fajnie się prezentuje. A w samej Muszynie jest dużo atrakcji, więc jakby pogoda była brzydka (odpukać ;p), to też będzie co robić.
bambi

Postautor: Rita » 21 lip 2017, 15:17

Bookapart ma sporą bazę noclegową.
Rita

Poprzednia