Miejsce na konferencje

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Re: Miejsce na konferencje

Postautor: wikki77a » 20 paź 2017, 10:03

A my postawiliśmy jednak na konferencje nad morzem, w hotelu Grand Lubicz. Wyszło wszystko super, mają 7 sal konferencyjnych, można naprawdę spore wydarzenie zorganizować. No i sam hotel robi ogromne wrażenie, tak samo jak atrakcje które tam mają i którymi to nasi goście byli zachwyceni :) To też jest jakaś atrakcja dla gości, taki wyjazd nad morze, także można następnym razem na przykład rozważyć taką opcję :)
wikki77a

Postautor: graleks » 21 paź 2017, 19:32

Jeżeli o mnie chodzi, i o morze oczywiście, to zdecydowanie polecam Unitral w Mielnie. Świetny hotel, SPA też zresztą mają i to nie byle jakie. Jeżeli ktoś szuka naprawdę miejsca na poziomie, to polecam - 4 gwiazdki nie bez przypadek ;)
graleks

Postautor: erry6 » 23 paź 2017, 22:26

Na takie jakieś właśnie firmowe szkolenia czy wyjazdy można pojechać na kaszuby, znam rewelacyjny ośrodek Debrzyno :) Jeździmy tam już z firmą od kilku lat i zawsze jest wszystko super :)
erry6

Postautor: Tomek Słupsk » 31 paź 2017, 9:49

Ja polecam Royal Park Hotel & SPA w Mielnie - fajne miejsce z biznesowym klimatem, w rozsądnych cenach. Mamy tak firmowe spotkania kwartalne - trzymają poziom.
Tomek Słupsk

Postautor: lexia » 12 lis 2017, 1:56

Jani pisze:Ale autorka pisała o Wrocławiu ;) I opcja wydaje się być całkiem fajna.

Też ją całkiem polubiłam.
lexia

Postautor: queenie » 10 gru 2017, 12:43

Też korzystałam z ByHours, co prawda prywatnie, ale wydaje mi się, że opcja będzie też fajna na jakąś małą konferencję.
queenie

Poprzednia