Rodzinne wycieczki

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Rodzinne wycieczki

Postautor: mamdwójki » 29 maja 2017, 11:44

Gdzie warto się wybrać z dziećmi w Polsce? Myślimy o Grudziądzu, jezioro Rudnickie, trasy rowerowe. Mąż ma jutro chyba dzwonić rezerwować hotel Ibis Styles i mam nadzieję, że uda nam się wybrać tam w sierpniu. Podawajcie miejsca gdzie warto jechać.
mamdwójki

Re: Rodzinne wycieczki

Postautor: hanka » 08 cze 2017, 7:24

Fajna taka wycieczka, zależy co lubicie robić ;) Jeśli rowery to Grudziądz jak najbardziej, jeszcze jak wiecie gdzie możecie mieć nocleg to super, a po takiej wycieczce rowerowej jak jest się z daleka to nocleg to podstawa. My raz wybraliśmy się bez noclegu i to był duży błąd. Fajnie też jest w Bieszczadach nie wiem czy byliście ;)
hanka

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 20 cze 2017, 10:01

Na rodzinne wycieczki polecamy Muszynę. To spokojna, malownicza miejscowość, położona w Beskidach, która oferuje dużo ciekawych atrakcji, między innymi Ogród Sensoryczny czy pijalnie wód mineralnych. Hotel Klimek przygotował wiele atrakcji dla dzieci w różnym wieku- u nas nie sposób się nudzić.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Pozdrawiamy, Hotel Klimek****SPA
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: roksi8 » 24 lip 2017, 22:26

jakbyście jechali nad morze (co moim zdaniem jest bardzo fajnym pomysłem na takie właśnie rodzinne wycieczki), to mogę polecić wam świetny hotel: Grand Lubicz w Ustce. Jest właśnie taki przyjazny dla rodzin, my sie czuliśmy tam bardzo komfortowo :) A teraz różnie z tym bywa w hotelach, także tym bardziej Grand Lubicz wygrywa z innymi :)
roksi8

Postautor: kalambas » 01 paź 2017, 20:12

Jeżeli chodzi o wyjazdy z rodzinką i SPA, to moze być to bardzo fajne połaczenie! Polecam sprawdzić Unitral w Mielnie, mają bardzo sensowną oferte dla rodzin. Każdy powinien być zadowolony, nam się przynajmniej bardzo podobało :)
kalambas

Postautor: mane » 17 lis 2017, 19:45

Ja ostatnio szukałam dobrego miejsca na spotkanie klasowe. Ostatecznie wybór padł na Pałac Wiśniewski. Było super! Mają pyszne jedzenie i piękne pokoje, sala w której byliśmy tez była fajna i obsługa genialna. Ogólnie miejsce na prawdę rewelacyjne.

Ostatnio przesunięty w górę 17 lis 2017, 19:45 przez: Anonymous.
mane