Tanie meble kuchenne na wymiar

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Tanie meble kuchenne na wymiar

Postautor: jabłko » 07 mar 2017, 19:33

Zaprojektowałam swoją kuchnię ze sprzedawcą Agaty :) Super sprawa, dużo ciekawych pomysłów mi podsunął i wyszła kuchnia wymarzona. Mebelki pierwsza klasa .
jabłko

Postautor: lirenna » 14 mar 2017, 8:45

Moduły są super :) Mam modułową kuchnię i modułowy salon. Też z agaty, jakoś ten meblowy mi najbardziej pasuje bo nie latam po całym mieście tylko wszystko co mi sie akurat podoba jest u nich. To jest dla mnie ogromny plus.
lirenna

Postautor: Jugus » 29 mar 2017, 19:22

Lamix meble cieżkowskiego jak najbardziej. Robił nam kuchnię, wyszła świetnie, an wymiar, bardzo dobra ceny no i ogólnie profesjonalizm od początku do końca, złego słowa powiedzieć nie możemy
Jugus

Postautor: drabka » 24 kwie 2017, 19:59

Myśmy też całą kuchnię zaprojektowali wspólnie z pracownikiem agaty, wyszła na prawdę taka jaką sobie wymarzyłam. Także mówię, że w sieciówce warto kupować kuchnie :)
drabka

Postautor: himalayka » 28 kwie 2017, 10:00

W agacie wspólnie z pracownikiem można zaprojektować kuchnie, myśmy z tego skorzystali i wyszło idealnie.
himalayka

Postautor: hunna » 15 maja 2017, 12:49

Potrzebowałam na szybko stylowej szafy w stylu skandynawskim. Trochę w internecie grzebałam ale nie mogłam znaleźć to co by mi odpowiadało także jakościowo. Dokopałam się do sklpeu milemaison z bogatą ofertą mebli i akcesoriów w tym stylu. Wybór szybko padł na Livin Hill. Szafa jest świetnie wykonana i warta swojej ceny. Kolejny kierunek zakupów do wnętrz będzie już prosty ;)
hunna

Postautor: Darias » 07 cze 2017, 18:38

Też lubię styl skandynawski, kuchnię mam właśnie w tym stylu robioną przez Verlani, wyszła ekstra, idealnie taka jak chciałam. Meble na wymiar sa w ogóle najlepsze, szczególnie do polskich niewielkich wnętrz, wtedy idealnie sie wykorzysta przestrzeń.
Darias

Postautor: trampka » 13 cze 2017, 19:28

Meble kuchenne mam z agaty i uwierzcie mi, że wyglądają jak spod ręki najlepszego stolarza.
trampka

Poprzednia