Dobry sklep z oświetleniem

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Dobry sklep z oświetleniem

Postautor: Dinren » 11 lis 2016, 0:28

jeżeli szukacie oświetlenia do domu to polecam azzardo.com.pl
Dinren

Postautor: Hasky » 25 maja 2017, 10:55

Z tego co wiem to ospel raczej nie ma w swojej ofercie oświetlenia , tylko osprzęt elektryczny ;) Oczywiście bardzo dobrej jakości . Jak się weźmie takie gniazdko czy włącznik do ręki , to od razu widac ,ze to nie jest żaden chiński plastik . Poza tym ma ogromny wybór w kolorach ramek . A wiem cos na ten temat jak remontowaliśmy mieszkanie i potem przy urządzaniu podpasowywaliśmy ramki włączników i gniazdek pod niektóre elementy w domu ;)
Hasky

Postautor: Albinos » 06 sie 2017, 7:02

Fajne dodatki do domu, lampy, abażury itd ma sklep milemaison.pl/Oswietlenie ja tam sama kupowałam do siebie do salonu taką lampę milemaison.pl/lampa-wiszaca-abu-dhabi-black i powiem,wam ze jest piękna
Albinos

Postautor: mlamp.pl » 11 sie 2017, 10:37

Witamy, jeśli szukają Państwo sklepu z oświetleniem to zapraszamy spojrzeć na naszą ofertę :) Nasz sklep internetowy mlamp.pl posiada bogatą ofertę lamp podłogowych, wiszących, plafonów, kinkietów oraz lamp stołowych. Staramy się nieustannie śledzić trendy dlatego znajdą u nas Państwo same najlepsze produkty oferowane przez znanych producentów lamp. Różnorodne formy, kolory i style naszych opraw sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty. W razie pytań prosimy o kontakt, chętnie pomożemy w znalezieniu idealnej lampy do domu, ogrodu czy firmy :)
mlamp.pl

Poprzednia