Urządzanie mieszkania

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Urządzanie mieszkania

Postautor: joanna01 » 29 maja 2017, 8:31

Ja nie mam tapety. Stawiam po prostu na dobre meble. Ostatnio bardzo mi się spodobały te: milemaison.pl/meble-retro-oslo-walnut jest to mariaż stylu skandynawskiego oraz stylu retro w najlepszym wydaniu, są fajne ciekawe inspirujace.
joanna01

Postautor: kalinak » 07 cze 2017, 11:52

A może lepiej postawić na jednolite ściany i kolorowe poduszki na łóżku?
kalinak

Postautor: mlamppl » 09 sie 2017, 17:37

Prócz typowych dekoracji tekstylnych i mebli wypoczynkowych warto jest pamiętać, że mieszkanie powinno być dobrze rozświetlone. Dzięki lampom wnętrze nabiera wyrazu i staje się piękniejsze. Dodatkowo jest zdecydujemy się wybrać lampę w takim samym stylu w jakim zaaranżowano pomieszczenie, możemy dopełnić jego wyjątkowy charakter. Dlatego serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu na stronie mlamp.pl , gdzie mamy szeroki wybór oświetlenia. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, chętnie pomożemy :)
mlamppl

Postautor: Kangu24 » 11 paź 2017, 9:05

Od siebie polecamy przechowanie rzeczy w magazynach do przechowywania, takich m.in. jak u nas w Warszawie, Wrocławiu czy Poznaniu. Jest to dosyć wygodne jeżeli nie chcecie pozbywać się "gratów". Mamy kilka rodzajów powierzchni od najmniejszych, po największe i dlatego też wydaje nam się, że to dobre rozwiązanie podczas "czyszczenia" mieszkania po remoncie z niepotrzebnych staroci. Oczywiście warto zapoznać się z regulaminem i nie przechowywać... nietypowych przedmiotów. Oferta dostępna na: kangu24.com
https://kangu24.com - magazynowanie i przechowywanie mebli
Kangu24

Postautor: gggttt » 11 lis 2017, 22:19

Chciałabym być na etapie urządzania mieszkania. Jak na razie jestem na etapie przeprowadzania instalacji w domu. Grzewcza elektryczna, zastanawiam się także nad firmą która mi to wykona, ale chyba postawię na alltech z Zielonej Góry.
gggttt

Postautor: Niedumna żona » 30 lis 2017, 6:58

Jak mi raz mąż przywalił według jego wzoru czarno białe pasy w sypialni to myślałam, że już nie będzie tam spał. Była by to jednak kara dla mnie, bo takiego oczopląsu można było dostać. Dopiero rok później zatrudniliśmy porządnych projektantów (DD Projekt), którzy istotnie - zgodzili się z pomysłem męża na pasy w sypialni, ale zrobili to w wyszukany pomysł. Ładnie zgrali ze sobą drewno i krem. Świetna kompozycja.
Niedumna żona

Postautor: Barba » 01 gru 2017, 15:45

Urządzając sypialnie pamiętajmy, ze jest to miejsce spokoju i wyciszenia. Warto miec tam uspokajające kolory czy harmonijne wzory. Ściany można udekorować na wiele sposobów np. koelnerpolska.pl/zrob-to-sam/pomysly-na-niedrogie-dekoracje-scienne-zrob-to-sam-cz-i/ Wszystko zależy co się komu podoba. Wybór, przede wszystkim, ma sie podobać nam. Powinniśmy czuć sie dobrze w takim wnętrzu, aby w pełni spełniało swoja rolę.
Barba

Postautor: colacoca » 07 gru 2017, 13:29

Podziwiam wszystkich, którzy samodzielnie robią remont. Ja to nie mam ani umiejętności, ani cierpliwości. Jak sama potrzebowałam zrobić wynajęłam firmę DD Projekt. Na szczęście trafiłam na dobrych fachowców i nie dość, że zaprojektowali mi śliczną aranżację, to sam remont zrobili terminowo i przy użyciu najlepszych materiałów. Ja nie musiałam się niczym przejmować.
colacoca

Poprzednia