Podłoga - jaka?

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Re: Podłoga - jaka?

Postautor: Zielonka » 03 mar 2016, 7:58

Do takiego codziennego użytkowania wystarczy w zupełności AC4, mam w domu i sobie chwalę. Podobają mi się drewniane podłogi, ale ze względu na cenę wolę panele, dostępnych jest tyle wzorów, że można wybrać takie, które są dobrej jakości i wyglądają naturalnie. Lite drewno wybrałabym gdybym miała pewność, że pomieszkam w jednym miejscu przynajmniej 20-30 lat ;)
Zielonka

Postautor: tomekwan » 04 mar 2016, 7:52

Podłogę Egger mam teraz i jest świetna nic się z nia nie dzieje, polecam
http://fincer.pl/forum/transfergo
tomekwan

Postautor: lilliay » 03 kwie 2016, 14:57

ja mam z ArtCore dąb i jesion, wybrałam lite deski, ale super wyglądają, warstwowe też są podobno bardzo dobre.
lilliay

Postautor: AgataKruczyk » 06 kwie 2016, 18:44

To racja podłoga warstwowa jets bardzo dobra, chyba najtrwalsza ze wszystkich desek. Dobrze jest wybrac podłogę, która ma ładne słoje właśnie lite deski mają to do siebie, ze zazwyczaj maja bbardzo ładne wzory.
AgataKruczyk

Postautor: piter » 16 kwie 2016, 10:29

Podłoga to nie wszystko moim zdaniem. Trzeba zacząć od podstaw. Bo jak się zrobi krzywą wylewkę to wtedy będzie powielać się błędy wyżej i podłoga będzie nie równa.
piter

Postautor: anka986 » 25 kwie 2016, 17:18

Zgadzam się, wylewka jets również wazna, a deska to albo warstwowa własnie,a lbo lita, te są najlepsze moim zdaniem, niedawno bardzo sie interesowałam tym, bo sama deskę wybierałam i postawiłam na litą
anka986

Postautor: AgataKruczyk » 27 kwie 2016, 7:41

Trzeba tez umie dobrać deskę, lepiej zawsze zapytać się kogoś sprawdznego. Te deski z ArtCore długo juz masz u siebie cyz to tez jakiś nowy zakup?
AgataKruczyk

Postautor: ekspert_lafarge » 28 kwie 2016, 3:09

piter pisze:
> Podłoga to nie wszystko moim zdaniem. Trzeba zacząć od podstaw. Bo jak się
> zrobi krzywą wylewkę to wtedy będzie powielać się błędy wyżej i podłoga
> będzie nie równa.

Najlepiej zrobić wylewkę z anhydrytu, który ma właściwości samopoziomujące, co oznacza, że otrzymamy idealnie równą wylewkę.

Pozdrawiam
Marek Tucholski
Online Ekspert marki Lafarge.
ekspert_lafarge

Postautor: leeloo » 02 maja 2016, 10:34

Też rozważałem z żoną założenie parkietu, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na podłogę z deski litej z dębu Aztec którą wypatrzyliśmy w sklepie http://salonyhoff.pl/
Żona trochę obawiała się, że parkiet będzie wymagał większej pielęgnacji. Nie wiem. To co wybraliśmy prezentuje się równie elegancko jak parkiet więc jesteśmy zadowoleni.
leeloo

Postautor: lillyad » 12 maja 2016, 7:07

Agata podłogi z ArtCore mam juą jakieś 3 lata o ile dobrze pamiętam, nic sie z nimi nie dzieje, dalej są jak nowe, ale to jest deka, jeśli jest dobrze zabezpieczona to każda jedna będzie sie tak zachowywać.
lillyad

PoprzedniaNastępna