Czyszczenie pranie dywanów w Szczecinie - tanio i dobrze

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Czyszczenie pranie dywanów w Szczecinie - tanio i dobrze

Postautor: anna 28 » 02 gru 2015, 9:03

Idą śięta więc czas zacząć robić konkretne porządki w mieszkaniu. Chcę w tym roku dać do prania wszystkie moje dywany i wykładziny bo porobiły się różne plamy i zabrudzenia. Nie chcę robić tego sama bo to za dużo szorowania i boję się, że zniszczę więc szukam gdzie w Szczecinie najlepiej czyszczą dywany i piorą wykłądziny dywanowe. W zasadzie jest mi obojętne czy przyjedzie ktoś do mnie czy przywieziemy wszystko z mężem do firmy, która pierze dywany. Jaką firmę piorącą i czyszczącą wełniane dywany polecacie? wiem, że wykłądziny z wełny pierze się inaczej niż jakieś sztuczne więc potrzebuję znaleźć fachowca, któy się na tym naprawde zna i zrobi wszystko porządnie.
anna 28

Re: Czyszczenie pranie dywanów w Szczecinie - tanio i dobrze

Postautor: Karolina » 02 gru 2015, 11:53

Już tutaj pisałam o tej firmie i będe sie powtarzać, ale zadzwoń do czystko.pl na 502 866 337 i na pewno się tym zajmą. Woziłam do nich na Łokietka 3 dywaniki i odebrałam ładnie wyprane za 2 dni. Ta firma jest oki i mogę ich polecić z czystym sumieniem. Robili mi już i auto i narozniki więc sa sprawdzeni i godni uwagi bo jak miałam narożnik naprawde brudny to prali dotąd aż nic brudnego już z niego nie leciało. Wiem, że sa tańsze firmy, ale przyjeżdżają przelecą na szybkiego kanapę aby zebrac bród z wierzchu i uciekają. Ja wolę co robią dłużej ale za to dokładniej.
Karolina

Postautor: Czystko.pl » 02 gru 2015, 12:36

Witam, od niedawna uruchomiliśmy punkt przyjęć dywanów do prania w centrum Szczecina przy ul. Łokietka 2/1. Najlepiej zawsze zadzwonić wcześniej i umówic się na wizytę. Nasz nr to 502 866 337. Staramy się realizować zlecenia z dnia na dzień. Czasem może to trwać do 3 dni, ale to naprawdę rzadkość. Do pranie dywanów i tapicerek używamy tylko sprawdzonej i renomowanej chemii, która po wyschnięciu zostawia tylko ładny zapach.
Czystko.pl

Postautor: magda27 » 28 cze 2016, 13:10

Potwierdzam, że to dobra firma która poważnie traktuje klientów. Miałam porządnie zabrudzony dywan taki dość sporych rozmiarów. Przywieźliśmy go z mężem na Łokietka do czystko i za dwa dni odebraliśmy ładny, wyprany i pachnący świeżością. Zapłaciłam 150 zł i wydaje mi się, że nie jest to dużo zważyszwy że dywan był naprawdę duży i na szybkość realizacji zlecenia. polecam.
magda27

Postautor: Kierk » 22 sie 2016, 18:42

Witam, ja pranie dywanu zleciłem firmie Green mobil, dojazd na terenie Szczecina w cenie, za 16 m2 dywanu zapłaciłem 100 zł, wyglądał jak nowy, a co ważniejsze, spokojnie schnął u mnie w domu, pachnący czyściutki, rewelacja ! Pranie dywanów tylko w Green mobil !
Kierk

Postautor: harmony » 23 wrz 2016, 5:47

Ehh ja tak samo zawsze zawoże wszytskie dywany w domu do specjalistów. Mieszkam we Wrocławiu i dywan jest czyszczony pzrez Klinikę Dywanów. Nparawde robią dobrą robotę w super cenie.
harmony

Postautor: kodor » 20 paź 2016, 21:27

A takie dywany Shaggy?
Czy je się prosto doprowadza do czystości? Tzn. zakładam, że łatwo nie jest, ale czy można to zrobić samodzielnie do tego stopnia, żeby dywan nadawał się do kontaktu z dziećmi? Właśnie pod kontem siedzie zastanawiamy się, czy ma sens jego kupowanie. Jak myślicie?
kodor

Postautor: Soros » 25 lis 2016, 20:42

Lepiej dywanów nie prać samemu - można je bardzo łatwo zniszczyć. Lepiej zlecić odpowiedniej firmie - zrobi to pewnie i profesjonalnie
Soros

Postautor: Egzekutor » 09 sty 2017, 2:29

W okresie przedświątecznym mogą być spore terminy oczekiwania na usługę, dlatego polecam firmę jaka ostatnio mi czyściła dywan : http://czystko.szczecin.pl/
Ogólnie to sugerował bym wszystkim współpracę i kooperację niż konkurowanie ze sobą.
Egzekutor
Administrator

Postautor: Grudoska » 24 kwie 2017, 7:52

My prowadzimy pensjonat i dywany hurtowo wysyłamy co jakiś czas do Wrocławia do Kliniki Dywanów. Mimo, że jest kawałek to i tak wychodzimy na tym dobrze bo tam mają świetne ceny a dywany czyszczą naprawdę idealnie. Dla nas to ważne bo chcemy trzymać renomę a dywanów pełno- taki wystrój :)
Grudoska

Następna