Pranie narożników kanap wypoczynków Szczecin - niskie ceny

Jak zrobić remont kuchni, łazienki, pokoju.

Pranie narożników kanap wypoczynków Szczecin - niskie ceny

Postautor: Czystko.pl » 14 paź 2016, 7:03

Witam serdecznie,
chcemy przedstawić Państwu naszą ofertę na profesjonalne pranie ekstrakcyjne mebli tapicerowanych. Specjalizujemy się w czyszczeniu kanap, narożników, zestawów wypoczynkowych, foteli, materacy i tym podobnych mebli obszytych materiałem. Aktualnie dysponujemy trzema markowymi urządzeniami piorącymi takich firm jak KARCHER i LAVOR. Zlecenia realizujemy z dnia na dzień, a nie rzadko nawet tego samego dnia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i stosujemy tylko renomowane środki piorące. Zawsze staramy się doczyścić powierzoną nam tapicerkę do końca. Specjalizujemy się także w praniu takich materiałów jak: karabu (carabu), alcantara (alkantara), velvet, orion i wiele innych modnych dzisiaj tkanin zmywalnych. Powyższe usługi świadczymy oczywiście z dojazdem do domu klienta. Działamy nie tylko w Szczecinie, ale także w okolicznych miejscowościach w odległości do 25 km od centrum miasta.

Działamy na lokalnym rynku od kilku lat i cały czas staramy się rozwijać oraz dostosowywać do Państwa potrzeb. Na stałe współpracujemy z różnymi instytucjami, dla których pierzemy tapicerki meblowe oraz samochodowe. Realizowaliśmy zlecenia dla takich podmiotów jak: TVP S.A, Urząd Skarbowy, Brand Bank, Ricoh, Urząd Miejski w Szczecinie, Okręgowy Urząd Miar, szkoły, przedszkola oraz żłobki i wiele innych. O jakości naszych usług świadczą także dziesiątki powracających do nas, zadowolonych klientów indywidualnych.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty, w godzinach od 8 do 20.

Czystko.pl
Szczecin - ul. Wernyhory 17
tel. 502 866 337
Czystko.pl

Pranie narożników kanap wypoczynków Szczecin

Postautor: Tamarek » 14 paź 2016, 8:23

Jak już szukacie profesjonalnej reklamy, to sądzę, ze powinniście zamieścić trochę fotografii ze swojej pracy. W ten sposób możecie zaprezentować swoje osiągnięcia i zachęcić klientów do korzystania z Waszych usług. Pomyślcie o tym.
Tamarek

Pranie narożników kanap wypoczynków Szczecin

Postautor: Czystko.pl » 14 paź 2016, 8:33

Bardzo dziękujemy za pomysł. Faktycznie trochę zaniedbaliśmy dokumentację fotograficzną - zawsze dla nas bardziej liczyło się sprawne i szybkie wykonanie prac niż zdjęcia.
Pod ręką mam póki co dwa przykłady prac :
pranie narożników
pranie dywanów
Myślę, że niebawem zamieścimy tu więcej fotografii.
Czystko.pl

Re: Pranie narożników kanap wypoczynków Szczecin - niskie ce

Postautor: Kasia28 » 14 paź 2016, 9:18

Czy dojeżdżacie też na prawobrzeże Szczecina? Mieszkam na osiedlu bukowym na ulicy seledynowej i mam spory narożnik, który kilka dni temu obsikał piesek :( próbowałam to czyścić jakąś pianką z hipermarketu, ale nie dość, że narobiłam jasnych plam to teraz śmierdzi chyba jeszcze bardziej. Czy dacie radę usunąć ten zapach moczu i plamy jakie narobiłam tą pianką do tapicerki? Jak długo potem schnie taki narożnik i czy takie pranie mu nie zaszkodzi? Chciałabym się umówić na sobotę rano no i oczywiście jaka jest cena za takie pranie narożnika po nasikaniu przez psa.
Kasia28

Postautor: Czystko.pl » 14 paź 2016, 9:32

Nie ma problemu z osiedlem bukowym oraz z sobota rano. W celu umówienia wizyty prosimy o tel. pod nr 502 866 337. Co do plam to jesli są w miarę świeże to powinny zejśc bez problemu. To kwestia dokładnego wyprania i wyciągnięcia zalegających głębiej w tapicerce zabrudzeń. Zapach moczu w 99 przypadkach na 100 udaje sie usunąć w 100% więc z tym raczej tez nie powinno być problemu. Co do cen to nie da się jednoznacznie określić na podstawie korespondencji lub rozmowy. Zakres cenowy prania wypoczynków wynosi od 120 do 200 zł. Wszystko zależy od tego jak duży, jak brudny i z jakiego materiału jest konkretny narożnik. Tak jak pisaliśmy na początku do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie tak żeby tapicerkę doczyścić do samego końca. Nie przyjeżdżamy przeprać po wierzchu żeby tylko poprawić stan wizualny. Nam zależy żeby narożnik po naszym wyjściu był czysty także w środku i także ładnie pachniał. Czasem narożnik można zrobić w pół godziny, a zdarzają się takie które w pocie czoła pierze się 3 godziny. Jeśli chodzi o sprawę schnięcia to najczęściej dosychają w kilka godzin, chociaż w skrajnych przypadkach zdarza się, że jakiś schnie 2 dni. Ale to dotyczy naprawdę mocno brudnych i wielkich kanap.
Czystko.pl

dzięki

Postautor: Kasia28 » 15 paź 2016, 15:10

No i skorzystałam z Państwa usług :) Państwa pracownik był rano i odwalił kawał dobrej roboty. Okazało się, że moja kanapa to Alcantara i to rzeczywiście mocno zabrudzona. Właśnie wszystko praktycznie wyschło i wszystko co mogę powiedzieć to WOW!! :) super super super :) nie wierzyłam, że uda się tak ten narożnik doczyścić i że kiedyś jeszcze przestanie straszyć. Macie moją łapkę w górę i wystawiam wam jak najlepszą opinię. Zapłaciłam 150 zł, ale naprawde warto było bo wypoczynek był drogi i mam nadzieję, że jeszcze parę lat posłuży. aaa i najwazniejsze kompletnie nie czuć już zapachu moczu psa i został naprawde przyjemny zapach :)
Kasia28

moja opinia

Postautor: Martyna » 13 lis 2016, 11:30

Jak dla mnie to jest firma nr 1 jesli chodzi o pranie tapicerek w Szczecinie. Mam kilkanaście apartamentów na wynajem i od miesięcy tylko im zlecam pranie kanap i narożników. Nie zawiodłam się nigdy i zawsze wszystko na czas jest zrobione nawet gdy potrzebuję miec wypraną kanape dosłownie za 2 godziny. Nie są chyba najtańsi, ale ja korzystałam już z innych firm i często zdarzał się, że po pierwsze ktoś sie umówił i nie przyjechał albo przyjechał i coś tam przeprał, a jak wyschło to się okazało że dalej brudne itp. Polecam pranie narożników w czystko.pl bo uważam że sa najlepsi.
Martyna

Postautor: Egzekutor » 26 gru 2016, 0:10

Może trochę narażę się autorowi posta, ale jak nie będziecie się wyrabiali z powodu zbyt dużej ilości klientów, to warto przekazać zlecenia i nawiązać współpracę z firmą : http://czysto.szn.pl/ - znam ich i mogę polecić - dobrze wykonują usługi.

Ostatnio przesunięty w górę 26 gru 2016, 0:10 przez: Anonymous.
Egzekutor
Administrator