DIY

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

DIY

Postautor: gerdanna » 27 maja 2017, 10:13

robicie coś do domu rzeczy własnoręcznie? mąż ma sporo sprzętu do majsterkowania ryobi i ostatnio trochę mu go podbieram, zrobiłam już stojak na doniczki z przyprawami z palety i myslę o fajny urządzeniu balkonu, w sumie to nie takie trudne a ile daje satysfakcji
gerdanna

Re: DIY

Postautor: Milka » 29 cze 2017, 3:18

Sama nie robię, ale mój partner bardzo lubi takie majsterkowania. Zrobił nam łóżko, teraz chciałby nam sam zrobić szafę..:) dobrze jest mieć w domu kogoś, kto potrafi zrobić wszystko i naprawić:) ja z DIY robiłam sobie peeling:D z fusów kawy i oleju kokosowego.
Milka

Postautor: Aisling » 25 lip 2017, 1:52

Uwielbiam DIY, ale w moim wykonaniu są to raczej dekoracje, zwłaszcza w okresach świątecznych, ale nie tylko :)
Awatar użytkownika
Aisling

Postautor: lilkaw » 08 wrz 2017, 4:59

na galerialucznik jest sporo fajnych poradników jeśli chodzi np. o jakieś prace ręczne, jeśli ktoś lubi takie rzeczy to warto zerknąć. ja zastanawiam się nad patchworkiem
lilkaw

Postautor: anabelis » 16 paź 2017, 11:07

uwielbiam działać w tę stronę, dla mnie diy to takie oderwanie się od pracy, moje małe hobby. Ostatnio w kuchni robiłam spiżarkę,w kuchninawidelcu kupiłam super takie słoiki i robę przetwory :) na deseczkach robiłam spiżarkę, zawiesiłam wszystko i zasłoniłam zasłonką, troche w klimacie retro ale fajnie całość się prezentuje :)

Ostatnio przesunięty w górę 16 paź 2017, 11:07 przez: Anonymous.
anabelis